آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97398
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با حضور فعالان فرهنگی و رسانه‌ای برگزار شد

  نگارش تحلیل سیاسی و ژورنال نویسی با تدریس فعال سیاسی مقیم آمریکا در مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ کارگاه یک روزه آموزشی خبرنگاران و مدیران رسانه‌های مازندران با عنوان “مبانی نگارش تحلیل سیاسی و ژورنال نویسی” صبح امروز با تدریس داریوش سجادی روزنامه نگار و فعال سیاسی مقیم آمریکا در مجتمع رفاهی آموزشی وزارت دفاع سرخ‌رود محمودآباد برگزار شد.

  در این دوره آموزشی فعالان فرهنگی و فضای مجازی و برخی از مدیران مسئول پایگاه‌های خبری آموزش‌های تازه‌ای در حوزه نگارش سیاسی و ژورنال نویسی می‌آموزند.

  داریوش سجادی فعال سیاسی اصلاح طلب اما انقلابی، فعالیت رسانه‌ای خود را از روزنامه ابرار به عنوان یک روزنامه چپ سیاسی در سال ۶۶ آغاز و پس از مدتی به عنوان کارشناس مرکز مطالعات سیاسی وزارت خارجه مشغول فعالیت شد.

  این روزنامه نگار مقیم آمریکا پس از یک دوره کوتاه دور ماندن از عرصه مطبوعات در روزنامه تهران تایمز مشغول فعالیت شد و پس از ازدواج به واسطه یک سفر کاری با همسر خود در آمریکا با پیشنهاد کار برای تأسیس شبکه تلویزیونی هما در جهت دفاع از انقلاب به همراه خانواده در آنجا ماندگار شد و دیگر به ایران برنگشت.

  سجادی در سال ۹۱ پس از سال‌ها دوری به واسطه فوت پدرش به ایران بازگشت و مواضع انقلابی وی و همچنین انتقاد جدی به برخی از چهره‌های رادیکالی اصلاح طلب، بیشتر مورد توجه رسانه‌های اصولگرا و انقلابی قرار گرفت.

  این روزنامه نگار کارکشته ایرانی مقیم آمریکا که از خود به عنوان روزنامه نگار خانه نشین نام می‌برد، در مجال حضور در ایران، تجربیات خود را در فضای سیاسی دنیا و روزنامه نگاری نوین در اختیار فعالان رسانه‌ای کشورمان قرار می‌دهد که امروز این کارگاه در مازندران در حال برگزاری است.

  برچسب ها :

  نظرات