آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97394
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار محمودآباد
 •   

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران:

  وضعیت اقتصادی رسانه‌های مازندران مطلوب نیست

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علی یوسفی عصر امروز در جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل با اشاره به اهمیت شهرستان بابل از حیث رسانه ای در استان، اظهار داشت: هفت ماه از شروع فعالیت دوره هفتم خانه مطبوعات استان می‌گذرد و خانه مطبوعات در بین مدیران استان از تاثیرگذار بالایی برخوردار شده است.

  وی افزود: همه تلاش اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران در دوره جدید بر این است که به مطالبات اعضا و فعالان رسانه ای در استان جامه عمل بپوشاند.

  مدیر خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه انتخاب رابطان خانه مطبوعات در شهرستان‌ها از حال منطقه ای به شهرستانی تبدیل شده است، تصریح کرد: تاکنون ۲۰۰ فعال رسانه ای استان از طریق الکترونیکی عضو خانه مطبوعات مازندران شده ولی در مناسبت‌های هفته تجلیل از اصحاب رسانه از ۸۰۰ نفر تجلیل می‌شود.

  یوسفی با بیان اینکه ۲۴۷ رسانه دارای مجوز در استان داریم و وضعیت اقتصادی رسانه‌های مازندران مطلوب نیست، افزود: ارتباط رسانه‌های استان با اصلی ترین مامن خود یعنی خانه مطبوعات استان و شهرستان‌ها بیشتر خواهد شد.

  مدیر خانه مطبوعات مازندران با اعلام اینکه دفاع از حقوق صنفی نمایندگان رسانه‌ها اصلی ضروری و بهنگام است، گفت: دوره‌های آموزشی خبرنگاری و نمایشگاه مطبوعات شهرستانی را با همکاری رابطان خانه مطبوعات در شهرستان‌ها دنبال خواهیم کرد.

  وی با بیان اینکه دفاتر نمایندگی خانه مطبوعات در همه شهرستان‌های استان تا پایان سال فعال می‌شود، افزود: مدیران رسانه‌های استان نسبت به عضویت همکاران رسانه ای خود در استان و شهرستان‌ها در خانه مطبوعات مازندران اقدام کنند.

  عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه تمام خدمات رسانه‌ها از طریق خانه مطبوعات به آنان ارائه می‌شود، گفت: در تلاش هستیم ساماندهی اصحاب رسانه را در شهرستان‌های مازندان هدفمند کنیم.

  قربان‌علی ولی‌زاده بورا، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه بابل نیز در این نشست با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها در آگاهی بخشی به جامعه، افزود: رسانه‌ها در فضای کنونی اقتصادی تلاش کنند تا فضای آرام و با ثباتی را در سطح بازار فراهم کنند.

  وی با بیان اینکه خانه مطبوعات سبب انسجام و ساماندهی فعالیت اصحاب رسانه خواهد شد، گفت: تامین تجهیزات دفتر نمایندگی خانه مطبوعات بابل را پیگیری خواهیم کرد.

  به گزارش تسنیم، در این مراسم با حضور رئیس، اعضای هیئت مدیره و مدیر خانه مطبوعات مازندران، سیده سمیه شفیعیان به عنوان مسئول نمایندگی خانه مطبوعات در شهرستان بابل منصوب و معارفه شد.

  برچسب ها :

  نظرات