آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97265
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  بروکراسی اداری مانع ایجاد تولید و اشتغال می شود/ آسانی واردات کالاهای غیر ضرور قابل تأمل است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد با گرامیداشت فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما بر اساس رهنمود رهبری بر پایه ایمان بود اما متاسفانه امروز شاهد هستیم که برخی از مردم به سمت گناه حرکت می‌کنند و این شاید از منشأ بیکاری نیز باشد.

  وی افزود: انسان‌ها باید در مسیر برنامه‌ریزی زندگی خود اخلاق مدار باشد و تلاش را همواره در دستور کار قرار دهد که این به تعبیر روشن امام صادق است که باید عقل اقتصادی داشت چرا که اگر یک جامعه به تعالی و رشد رسید همانا از عقل معاش است که در سیره اسلامی به آن تأکید شده است و اگر عقل اقتصادی در مسیر کمال و رشد باشد جامعه نیز به رشد و تعالی می‌رسد.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به دغدغه استاندار مازندران مبنی بر وجود آب و خاک در مازندران نباید این همه مشکل وجود داشته باشد، گفت: باید برای رفع مشکلات با توجه به پتانسیلی که وجود دارد، اهتمام داشته باشیم.

  موسوی آملی خاطرنشان کرد: داشتن امکانات رفاهی، گردشگری برای جوامع اسلامی لازم است اما اگر کسی در جامعه بخواهد کار تولید راه اندازی کند متاسفانه با بروکراسی اداری روبرو است که استاندار مازندران نیز به این موضوع اشاره دارد.

  این مسؤول پاکدستی مسؤولان را از موضوعات مهم برشمرد و بیان داشت: همه امانتدار در جامعه هستیم و بر اساس کلام نورانی امام همه ما خادم مردم هستیم که باید از این بیت المال در راه رفاه مردم استفاده کنیم.

  وی به اشاره به ۱۰۲ هزار میلیارد واردات خودرو خارجی توسط افراد خاص گفت: باید جلوی این اتفاقات در جامعه اسلامی گرفته شود.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به واردات آسان برخی کالاهای غیرضرور خاطرنشان کرد: در سال تولید و اشتغال متاسفانه اقتصاد داخلی دچار مشکل هستیم و احساس می‌شود در بخش اشتغال و تولید ضعیف عمل کردیم.

  موسوی آملی با اشاره به کمرنگ شدن ارزش‌ها در جامعه تصریح کرد: آن چنان غرق مادیات و زرق و برق شده‌ایم، شکه اگر یک انقلابی با چفیه بیرون بیاید با نگاهی متفاوت روبرو می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه عاقبت بخیری در گوش فرادادن به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است، گفت: اگر مردم پشت سر رهبری و در صفوف به هم پیوسته باشند، دشمن هیچ خدشه‌ای به کشورمان نمی‌تواند وارد کند.

  برچسب ها :

  نظرات