آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ , Saturday 27 February 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97197
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  ترامپ: ممکن است کارمان با اتحادیه اروپا به جاهای باریک بکشد/ من محبوب و نابغه‌ام

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای که بخش‌هایی از آن منتشر شده از سیاست اتحادیه اروپا در تجارت با آمریکا انتقاد کرده و آن را «خیلی غیرمنصفانه» خوانده است.

  طبق گزارش خبرگزاری فرانسه، ترامپ در مصاحبه با شبکه خبری «آی‌تی‌وی» گفته است: «ما نمی‌توانیم محصولاتمان را برای آنها بفرستیم. خیلی خیلی سخت است. با وجود این، آنها محصولاتشان را برای ما می‌فرستند- بدون اینکه مالیاتی در کار باشد؛ مالیات اندکی از آنها گرفته می‌شود. این خیلی غیرمنصفانه است.»

  ترامپ در ادامه گفت: «من مشکلات زیادی با اتحادیه اروپا داشته‌ام و ممکن است کار از این لحاظ-یعنی از لحاظ مسائل مربوط به تجارت- به جاهای باریک بکشد.»

  رئیس‌جمهور آمریکا این مصاحبه را روز پنجشنبه در حاشیه اجلاس داووس انجام داده است. قرار است ساعاتی دیگر این مصاحبه به طور کامل از «آی‌تی‌وی» پخش شود.

  ترامپ در پاسخ به یک سوال درباره تردیدهای موجود در خصوص سلامت روانی‌اش گفت: «من نابغه‌ای با ثبات روانی هستم.»

  وی همچنین علی‌رغم مخالفت‌های گسترده با سفرش به انگلستان ادعا کرد که در این کشور محبوب است و مردم ایمیل‌هایی در حمایت از او می‌فرستند.

  ترامپ خطاب به مجری تلویزیون انگلیسی گفت: «من ایمیل‌های زیادی از طرفدارانم در کشور شما دریافت می‌کنم. آنها حس امنیت من و حرف‌هایی که درباره مسائل مختلف می‌زنم را دوست دارند.»

  رئیس‌جمهور آمریکا در این مصاحبه همچنین تأیید کرد که بعضی از توئیت‌هایش را از رختخواب می‌فرستد. او گفت که برای دفاع از خودش به توئیتر نیاز دارد.

  وی گفت: «اگر این نوع وسیله‌های ارتباطی را در اختیار نداشته باشم نمی‌توانم از خودم دفاع کنم. اخبار جعلی زیادی درباره من منتشر می‌شود، اخباری که نادرست یا ساختگی هستند.»

  ترامپ در جواب مجری آی‌تی‌وی مبنی بر اینکه آیا برخی از توئیت‌هایش را از رختخواب می‌فرستد گفت: «شاید بعضی وقت‌ها از رختخواب توئیت کنم، شاید در حال خوردن صبحانه یا نهار باشم. ولی در کل، موقع توئیت‌های اول صبح یا عصر ممکن است در حال انجام هر کاری باشم، اما در طول روز معمولاً خیلی مشغول هستم.»

   

  برچسب ها :

  نظرات