آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ , Monday 8 March 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97114
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ایران می‌تواند کانون اصلی توسعه صنعتی در خاورمیانه باشد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح کارخانه فولاد نی‌ریز با اشاره به ایام دهه فجر اظهار داشت: در این ۳۹ سال نقاط قوت و دستاوردهای زیادی داشته‌ایم و توانستیم از بسیاری وابستگی‌ها نجات پیدا کنیم.

  وی افزود: قطعاً نقاط ضعفی هم وجود دارد که دلیل آن هم این بوده که ما مدیران نتوانستیم آن‌گونه که شایسته مردم و انقلاب است عمل کنیم.

  معاون اول رئیس‌ جمهور با اشاره به اینکه همه ما به دنبال آن هستیم که از لحاظ اقتصادی و توسعه‌ایی بتوانیم به جایگاهی برسیم که در شأن مردم شریف ایران باشد، گفت: ملت ایران تأثیر بسیاری در تمدن بشری داشته‌اند که هیچکس نمی‌تواند این بزرگی و جایگاه را نادیده بگیرد.

  وی با اشاره به شعار ما می‌توانیم، عنوان کرد: این جمله در عمل باید ثابت شود و قطعاً ما می‌توانیم با تکیه بر دانش جوانان ایرانی کارهای بزرگی را در جهان انجام دهیم.

  جهانگیری افتتاح کارخانه رینگ اسپرت و فولاد نی‌ریز را مصداق بارز این شعار عنوان کرد و گفت: کارآفرین واقعی کسی است که به‌دنبال رانت‌بازی نباشد.

  وی با اشاره به اینکه امروز ایران می‌تواند کانون اصلی توسعه صنعتی در منطقه خاورمیانه باشد، افزود: متأسفانه کسانی هستند که چوب لای چرخ کارآفرینان می‌گذارند و مانع از پیشرفت آن‌ها می‌شوند چنین افرادی در حق مردم و کشور ظلم بزرگی می‌کنند.

  معاون اول رئیس‌ جمهور با اشاره به آمار بیکاری در کشور، گفت: فضای کشور را ناامن و جوانان را مایوس نکنید و بگذارید کارآفرینان کار خودشان را انجام دهند تا باعث توسعه کشور و اشتغال‌زایی شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات