آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ , Tuesday 27 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96977
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  آمریکا از نفوذ ایران در سطح منطقه عصبانی است/ مقاومت؛ بهترین راه درقبال شیطنت‌ آمریکا

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مذاکره مجدد در مورد برجام و بحث مسائل موشکی گفت: آمریکایی‌ها دست از عنادشان برنمی‌دارند و هنوز نیازمند زمان هستیم تا آمریکایی‌ها را وادار کنیم تا رفتارشان را تغییر دهند.

  وی افزود: آمریکایی‌ها به بهانه‌های مختلف مسائلی را در خصوص جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌کنند. امروز آمریکایی‌ها نمی‌توانند بحث سلاح هسته‌ای را در خصوص ایران مطرح کنند و بحث‌های دیگر را پیش می‌کشند.آنها از نفوذ ایران در سطح منطقه عصبانی هستند.

  مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنها نفوذ معنوی ایران در سطح منطقه را برای ما جرم می‌دانند که چرا ما می‌توانیم در کشورهایی همچون عراق، لبنان، سوریه و … تاثیرگذار باشیم و وقتی آمریکایی‌ها نمی‌تواند این نفوذ را ببینند بهتر است از ناراحتی ناشی از آن بسوزند.

  حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها را باید به اندازه‌ای تحت فشار قرار داد که از منطقه ما بیرون بروند و در محدوده جغرافیایی کشور خود باشند و دست از دست‌اندازی‌های خود بردارند.

  وی افزود: امروز آمریکایی‌ها به طور حتم در خصوص ایران آرام نمی‌نشینند و شیطنت‌هایی را دارند و ما نیز راهی جز مقاومت در عرصه‌های مختلف نداریم و باید به گونه‌ای رفتار کنیم که هم به کشورهای منطقه و هم به دیگر کشورها این را القا کنیم که آمریکا غیرقابل اعتماد است.

  مشاور رئیس مجلس در پایان گفت: مقاومت تنها راه ماست و این راهی است که تاکنون نتیجه داده و آن کشوری که باید از منطقه بیرون برود آمریکا و ایادی استکباری آن هستند. ما در این منطقه هستیم و انشالله روز به روز ریشه‌های ما در سطح منطقه محکم‌تر خواهد شد و شیطنت‌های آمریکا نیز نخواهد توانست برای ما مشکلی ایجاد کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات