آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ , Sunday 28 February 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  دولت برای رفع بیکاری تنها به شعار اکتفا می کند/ نمایندگان، قوانین دلسرد کننده تولید کنندگان را بردارند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ آیت الله محمد تقی پور محمدی در گفت و گو با خبرنگار انقلاب نیوز، با اشاره به مشکلات شدید اقتصادی و لزوم توجه دولت اظهار داشت: در فرهنگ اسلامی این موضوع را داریم کسی که معاش نداشته باشد نتیجه اش از دست دادن معاد است، شخصی که شکم خالی باشد خدای نکرده ایمان خود را از دست  داده و آخرتش را نابود می کند.

  وی افزود: در نظام اسلامی مسئولین محترم و کارگزاران حکومت اسلامی باید با اقدامت اساسی تلاش کرده تا مردم شرمنده زن و بچه شان نشوند و درآمدی برای زندگی داشته باشند.

  عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: وظیفه سنگینی بر دوش مسئولین وجود دارد و باید تلاش کنند برای رفع مشکلات و گرانی ها ها تلاش ویژه و برنامه ریزی کنند تا مردم توان چرخاندن زندگی شان را داشته باشند و بازار رونق بگیرد.

  پور محمدی با اشاره به رکود بازار و بیکاری تصریج کرد: دولت باید از بخش خصوصی حمایت کرده و سرمایه های راکد توسط بخش خصوصی مورد استفاده قرار بگیرد، بیکاران زیادی در کشور وجود دارد که باید برای آن ها شغل ایجاد شود.

  استاد حوزه علمیه با تاکید بر لزوم اقدام عملی برای رفع بیکاری ادامه داد : دولت مردان شعار می دهند که قصد داریم سالی یک میلیون شغل ایجاد کنیم اما تاکنون عملی نشده است، دانشجویان فارغ التحصیل می شوند و با این وضعیت اگر دولت سالی یک میلیون شغل هم ایجاد کند مشکل بیکاری حل نمی شود.

  وی ابراز داشت: دولت وظیفه ای سنگینی بر عهده دارد اما مجلس هم باید در این زمینه اقدامات اساسی انجام دهد، نمایندگان مجلس باید با قوانینی که تصویب می کنند در راستای رفع مشکلات جامعه اقدام کنند چون تنها با نشست و برخواست و حضور در مجلس مشکلی حل نمی شود.

  عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید فکر اقتصادی داشته باشند و در زمینه حل مشکلات کشور  به کمک دولت بیایند و بخش خصوصی را به میدان آورده و از سرمایه های آن استفاده کنند، همچنین قوانینی که مردم را در زمینه تولید دلسرد می کند از بین بردارند.

  برچسب ها :

  نظرات