آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ , Saturday 24 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96907
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  آقای ربیعی خودمان را با آمارهای ناصحیح گول نزنیم/ بلاها بر سرمان آمد تا توانستیم بیمه صیادان را از یارانه‌ها بگیریم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حسن خسته‌بند شامگاه چهارشنبه در جلسه مشترک کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری و رونق تولید استان گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان اظهار کرد: باید به مدیران استانی و فرمانداران اجازه داده شود تا مشکلات حوزه اشتغال و کارگران را به‌صورت آزادانه بیان کنند.

  وی با بیان اینکه باید آمارهای مربوط به اشتغال در استان به‌صورت شفاف در اختیار نمایندگان قرار بگیرد، افزود: من اصلاً باور نمی‌کنم که در استان ۲۸ هزار فرصت شغلی ایجادشده باشد.

  نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات هفتگی خود با مردم حوزه انتخابیه و شنیدن دغدغه‌های آنان گفت: اگر در سطح استان این میزان اشتغال ایجادشده پس چرا اکثر مراجعان به دفتر نماینده شهرستان از جوانان بیکار جویای کار هستند.

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید خودمان را گول بزنیم، خاطرنشان کرد: من به‌هیچ‌وجه قبول ندارم که در استان گیلان به این میزان شغل ایجاد شود و این نظر من به‌ هیچ‌ وجه سیاسی نیست و در همه سنوات حضور خود آن را عنوان کرده‌ام.

  خسته‌بند با بیان اینکه ربیعی اعلام کرده مسؤول کار در کشور است و مسؤولیتش را پذیرفته، افزود: اینکه گفته می‌شود هرکسی ۴ سعات کار داشته شاغل محسوب می‌شود درست است، اما با کمتر از ۵۰۰ تومان درآمد ماهیانه که این حقوق کفاف یک زندگی فقیرانه هم نمی‌دهد.

  عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه باید برای سرمایه‌گذاران امنیت سرمایه‌گذاری ایجاد کنیم، گفت: همه سرمایه‌گذاران اذعان دارند که ایران بالاترین میزان سوددهی را در دنیا دارد اما با عدم هماهنگی‌ها همه از استان فراری می‌شوند.

  نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گذشته قرار بود ۱۰ درصد بیمه صیادان از یارانه پرداخت شود، گفت: بلاهایی بر سر ما تأمین اجتماعی و اداره کار آورد که ما پس از صدها جلسه و تلفن نتوانستیم این مهم را تحقق ببخشیم و بیمه صیادان را از یارانه بگیریم.

   

  برچسب ها :

  نظرات