آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ , Wednesday 28 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96876
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  تذکر نمایندگان به رئیس جمهور و ۲ وزیر برای پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۴ بهمن ۹۶) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

  سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در تذکری به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: همراهی و مبادرت برای فروش کشت و صنعت کارون و شوشتر قبل از ارائه نتیجه تحقیق و تفحص مجلس تخلف است.

  محمدحسین فرهنگی، نادر قاضی‌پور و احمد امیرآبادی نمایندگان تبریز، ارومیه و قم در تذکری به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و آموزش و پرورش خواستار تسریع در پرداخت حقوق و مزایای معلمان حق‌التدریس شدند.

  ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد که چرا سازمان فنی و حرفه‌ای به وظایفش در جهت آموزش نیروی کار ماهر و ارتقای مهارت فنی به خوبی و با جدیت عمل نمی‌کند.

  جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در تذکری به وزیر ارتباطات عنوان کرد: به چه دلیل به اینترنت و زیرساخت‌های مخابرات در روستاها رسیدگی نمی‌کنید.

  حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلا‌م‌آباد غرب و دالاهو در تذکری به وزیر امورخارجه خواستار استفاده از همه ابزارهای دیپلماتیک جهت جلوگیری از تداوم کشتار کردهای سوریه توسط دولت ترکیه شد.

  نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب، محمدحسین فرهنگی، اکبر رنجبرزاده و احمدامیرآبادی نمایندگان ارومیه، تهران، تبریز، اسدآباد و قم در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار تحرک مناسب دیپلمات‌ها و پاسخ قاطع به نمایندگان کشور آذربایجان شدند.

  محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار مدیریت مسائل غیرقابل دفاع در تئاتر و موسیقی فجر شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات