آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ , Monday 26 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  پوشش دیجیتال مازندران تا دهه فجر سال آینده به ۱۰۰ درصد می‌رسد/ مدیران در اتاق شیشه‌‍‌ای کار کنند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محمد اسلامی در جلسه نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی مازندران که در سالن شماره یک برگزار شد، اظهار کرد: روابط عمومی پل بین مردم و حاکمیت است.

  وی با بیان اینکه با استفاده سامانه ۱۱۱ هر روز صدای مردم را بشنوید، افزود: فساد جایی رخنه می‌کند که چشم بینا نمی‌بیند و گوش شنوا نمی‌شنود.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه افراد بی‌پناهی که به قول خودشان هیچ پارتی ندارند انباشته شده به توده اعتراضی تبدیل می‌شود و دشمن هم همین را می‌خواهد، بیان کرد: تدبیر دولت این است که افراد فقط به میز خدمت مراجعه کنند یک نفر مباشرت کند و کارش انجام شود.

  این مسؤول با بیان اینکه میز خدمت باید در ادارات ایجاد شود، خاطرنشان کرد: اگر نارسایی در اداره‌ای است باید مدیرکل برخورد کرده و رسیدگی شود.

  اسلامی ادامه داد: مهم‌ترین رنج مردم این است که کارهای ساده قابل حل در پیچ و خم می‌افتد.

  وی با بیان اینکه همه ظرفیت‌ها با تدابیر درست به‌وجود آمده است، افزود: اتاق مدیران و کارشناسان را به اتاق شیشه ای تبدیل کنید.

  استاندار مازندران با بیان اینکه بیش از این اجازه نمی‌دهیم که این عوامل موجب نارضایتی مردم شود، یادآور شد: مردم مراجعت‌هایی که دارند باید پاسخ داده و رسیدگی شود و باید در اتاق شیشه‌ای کار کنید.

  این مسؤول با اشاره به شناخت از اقدامات و مسائل و مشکلات دستگاه‌ها افزود: روابط عمومی‌ها باهم مبادله اطلاعات کنند.

  اسلامی ادامه داد: دشمن تمام هدف این است تا کشور را ناکارآمد نشان دهد ما باید آن را کارآمد را نشان دهیم.

  وی با بیان اینکه برخی موارد تماما خود ساخته استان مازندران است چون نکاتی وضع شد که مانع توسعه است، افزود: بالاترین نرخ نفوذ اینترنت را داریم و می‌توانستیم کسب و کار نوین را وضع کنیم.

  استاندار مازندران با اشاره به سامانه «دادور» بیان کرد: گام بعدی دادیار و بعد به سامانه تکمیلی و سامانه ملی عملیاتی متصل می‌شود که همه گلوگاه‌ها و موانع را شناسایی می‌شود.

  این مسؤول گفت: با فعال‌شدن سامانه می‌توان دید که چقدر کار به سهولت انجام می‌شود.

  اسلامی با اشاره به مرکز ملی پایش محیط کسب و کار افزود: دغدغه مردم ایران و مازندران بحث اشتغال است که باید با توسعه کسب و کارهای مولد و اشتغال‌زا حل شود.

  وی تولید محتوا برای فضای مجازی را مهم دانست و گفت: مطالب را با زبان رسا و مطلوب تولید و بارگذاری کنیم.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه پوشش دیجیتال در استان ۹۴ درصد است، خاطرنشان کرد: تا دهه فجر سال آینده پوشش دیجیتال استان مازندران به ۱۰۰ درصد می‌رسد.

  اسلامی با اشاره به برقراری ارتباط مؤثر مدیران با رسانه‌ها اظهار کرد: اگر دستگاهی با رسانه‌ها قهر است مقصر روابط عمومی است.

  برچسب ها :

  نظرات