آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ , Sunday 7 March 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96813
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  نمی‌دانم چرا شهرداری خط ۷ مترو را تعطیل کرد/ مدیران و اعضای شورای شهر جدید بذر یاس و ناامیدی نکارند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ با اشاره به اعزام تیمی متخصص از اعضای شورای قبلی برای بازدید از ظرفیت های خط ۷ مترو و ارزیابی میزان امنیت آن گفت: آقای حافظی از مسافرگیری خط ۷ مترو انتقاد کرده بود، به همین دلیل تیمی متخصص از اعضای شورای وقت به همراه دنیامالی به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورا و  چمران به عنوان رئیس شورا جهت بازدید از خط ۶ و ۷ مترو عازم شدند.

  عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی افزود: من در آن زمان سفر بودم اما پس از بازگشت با اطلاعاتی که از دوستان گرفتم، نسبت به استانداردها و آمادگی خط ۷ برای مسافرگیری یقین پیدا کردم و این مهم برای ما محرز شد

  وی ادامه داد: حال خط ۷ مترو تهران از سوی شهرداری تعطیل شده است. آن ها می گویند مسافرگیری از این خط را به تابستان ۹۷ موکول کرد ه اند.

  این عضو سابق شورای شهر تهران دلیل تعطیلی خط ۷ مترو تهران و بازگشایی مجدد آن در تابستان سال آینده را مورد سوال قرار داد و گفت: واقعا نمی دانم چرا خط ۷ مترو تهران را تعطیل کرده اند. دوستان شورای شهر جدید و تیم مدیریت شهری باید بدانند با زیرسوال بردن اقدامات شورای شهر قبل عملا بذر یاس و ناامیدی را در جامعه پراکنده می کنند.

  دوستی در همین خصوص بذرافشانی ناامیدی در جامعه را مصداق بی اخلاقی دانست و گفت: دوستان شورای شهر پایتخت و مدیران جدید شهری باید جامعه را با واقعیت ها مواجه کنند و تحقق آن قطع به یقین به سود افکارعمومی خواهد بود. در عین حال منفی بافی و بزرگ نمایی ضعف های دوره قبلی و القای کم کاری همکاران سابق در هیچ شکل و صورتی قابل قبول نیست.

  این عضو سابق شورای شهر ابراز امیدواری کرد دلایل تعطیلی خط ۷ به طور دقیق برای مردم بازگو شود تا افکارعمومی در جریان واقعیات قرار گیرند.

   

  برچسب ها :

  نظرات