آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ , Monday 26 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96413
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  «کمدی انسانی» ۲ روزه ۸۰ میلیونی شد/ «آینه بغل» به فروش ۱۳ میلیارد رسید

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ فیلم‌های سینمای کمدی در هفته گذشته توانستند نظر علاقمندان به سینمای کمدی را جلب کنند. از روز چهارشنبه فیلم «کمدی انسانی» در سالن‌های سینما اکران شد. این فیلم یکی از آثار پر بازیگر سینما به شمار می‌آید.

  احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم گفت: فیلم سینمایی «کمدی انسانی » در تهران ظرف ۲ روز به فروش ۶۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها با وجود اینکه تعداد کمی سالن سینما در اختیار دارد به فروش ۲۰ میلیونی دست یافت و کل فروش فیلم به رقم ۸۰ میلیون تومان رسید. البته به زودی سالن‌های سینمای این فیلم افزایش خواهد یافت.

  وی ادامه داد: فیلم سینمایی «سد معبر» در تهران به رقم ۶۳۴ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲۱۶ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به رقم ۸۵۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به رقم ۳ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دست یافت.

  مسئول فروش دفتر فیلمیران فروش فیلم «آینه بغل» را ۱۳ میلیارد تومان در تهران  و شهرستان اعلام کرد. همچنین فیلم «قاتل اهلی» به فروش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید.

  بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «پل خواب» به فروش ۱۷۸ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان، فیلم «آرمانشهر» به فروش ۹ میلیون و ۷۳۷ هزار تومان، فیلم «آپاندیس» به فروش ۵۸ میلیون و ۳۰ هزارتومان، فیلم «کلیله و دمنه» به فروش ۱۱۰ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان، فیلم «عشقولانس» به فروش ۳۰۰ میلیون ۶۰۲ هزار تومان، فیلم «خانه کاغذی» به فروش ۴۹۷ میلیون و ۴۲۸ هزار تومان، فیلم «حریم شخصی» به فروش ۵۰۱ میلیون و ۲۷ هزار تومان، فیلم «آذر» به فروش ۷۶۶ میلیون و ۴۷۸ هزار تومان، فیلم «شکلاتی» به فروش ۴۵۸ میلیون و ۵۵ هزار تومان، فیلم «فهرست مقدس» به فروش ۲۰۸ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسید.

   

  برچسب ها :

  نظرات