آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ , Tuesday 27 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  رکورد تولید و اجرای تله‌تئاتر را زده‌ام/ برخی هنرمندان گرفتار قضاوت‌های نادرست هستند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ اجرای شب گذشته نمایش «دو دلقک و نصفی» به کارگردانی جلال تهرانی در شب اول جشنواره با استقبال خوب مردم در سالن اصلی تئاتر شهر روبه رو شد.

  تهرانی پیش از آغاز اجرا در سخنانی به حضار بیان کرد که برای این نمایش یک کمپین «من کی هستم» راه اندازی کرده و بعضاً برخی مردم برای معرفی خود در اجراهای عمومی پشت تریبون قرار می‌گرفتند و امشب هم دو تن از هنرمندان به این کار می‌پردازند.

  سپس مسعود فروتن نویسنده، مجری و کارگردان سینما و تلویزیون و تئاتر پشت تریبون قرار گرفت و خود را اینگونه معرفی کرد: من مسعود فروتن متولد سال ۱۳۲۴ هستم یک ماه دیگر ۷۲ سالم به پایان می‌رسد اما این پایان برایم آغاز خیلی چیزها بوده است. من هم مثل خیلی از جوان ها درسم که تمام شد خدمت سربازی رفتم و سپس به مدرسه صدا و سیما پیوستم و کارگردان شدم.

  وی افزود: در سال ۵۱ استخدام تلویزیون شدم و دوباره کنکور شرکت کردم و سینما خواندم اما آن دوره وجه غالب بچه‌های دانشکده هنر تئاتری ها بودند، اساتید زیادی را از رکن الدین خسروی تا صادقی تجربه کردم. الان ۴۵ سال است که هنوز در تلویزیون کار می کنم و ۱۵۰ تله تئاتر کار کردم و رکورد زده‌ام.

  فروتن اظهار داشت: به تازگی به من پیشنهاد برنامه تلویزیونی شد و موفق شدم باز هم فیلم بازی کنم و اولین فیلم بلند با نام «۳۶۰ درجه» را نیز با سام قریبان کار کردم. بعد از آن به من پیشنهاد نوشتن شد تصمیم گرفتم خاطراتم را شاخ و برگ دهم و تبدیل به داستان کنم البته اصول آن را بهرحال باید دانست الان داستان‌هایم در چهار جلد کتاب و نشریات مختلف و همشهری داستان منتشر شده است.

  وی درپایان گفت: پنج سالی است که دوباره بازیگر و مجری شده‌ام و یکی از برنامه های معروف تلویزیونی به نام «یادگاری» را اجرا می کنم، مردم این برنامه را دوست دارند چون یاد خاطراتشان می افتند و همه مردم همه جا با محبت با من برخورد می‌کنند و دوستم دارند. یک بار یک جایی آقایی با من احوال پرسی کرد و از من پرسید می‌دانی چرا مردم به شما لبخند می زنند؟ من پرسیدم چرا؟ او گفت چون مردم شما را دوست  دارند و چون خدا شما را بغل کرده است و این عامل محبوبیت شما است.

  * برخی هنرمندان گرفتار قضاوت‌های نادرست هستند

  بعد از آن بهاره افشاری بازیگر تلویزیون و سینما و تئاتر نیز پشت تریبون قرار گرفت و با موضوع «من چه کسی هستم» مطالبی را بیان کرد و گفت: مهمترین حادثه زندگی این دختر در ۲۶ سالگی رقم خورد، زمانی که نقش دختری در فیلمی اکشن پلیسی را ایفا کرد و تبدیل به شخصیت دیگری شد و بعد از مسائلی منفی که به دلیل قضاوت های ناصحیح مردم پیش آمد شرایط شغلی اش به مخاطره افتاد.

  وی افزود: موضوع قضاوت نادرست موضوع شناخته شده برای همه هنرمندان و ورزشکاران و افراد معروف است، خیلی‌ها گرفتار قضاوت‌های نادرست شده اند، از هنرمندان گرفته تا خواننده های مختلف و ورزشکاران در دوران و عصر ما دچار این مشکل شده اند اینکه من چه کسی هستم، مهم است آن هم در دنیایی که همه نقاب به چهره دارند و در تنهایی شان این سوال را از خود می پرسند امسال بعد سال ها درد خودخواسته یک بار دیگر در پیشگاه شما از خود می پرسم که من چه کسی هستم من بهاره افشاری هستم.

   

  برچسب ها :

  نظرات