آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ , Sunday 25 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96399
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  قدردانی از ۳۰ هزار مادر شهید در ۴ روز منتهی به ولادت حضرت زهرا(س)/ به دنبال تثبیت فرهنگ تکریم خانواده شهدا هستیم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ امیر محمددوست در آیین اختتامیه هشتمین و افتتاح نهمین دوره طرح بین‌المللی مادران آسمانی گفت: نیت از برگزاری این طرح تبریک روز ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر به مادران شهید به نیابت از شهدای گرانقدر است.

  وی افزود: تلاش داریم تا فرهنگ تکریم و رسیدگی به خانواده شهدا و فرهنگ شهادت را در کشور تثبیت کنیم، ضمن اینکه بهتر است همگان بدانیم که وظیفه سرکشی از خانواده شهدا در هر محله به دوش اهالی آن محله است.

  دبیر ستاد طرح مادران آسمانی گفت: وقتی سال گذشته خدمت ۱۵ هزار مادر شهید رسیدیم، معنایش آن است که در عالم ملکوت توانستیم ۱۵ هزار شهید را خوشحال کنیم.

  محمددوست تأکید کرد: برگزاری طرح بین‌المللی مادران آسمانی به صورت کاملاً مردمی یکی از افتخارات ماست، همچنین اینکه ظرف دو تا سه روز خدمت ۳۰ هزار مادر شهید برسیم، در کشور بی‌سابقه است، ضمن اینکه تکریم خانواده شهدا توسط خادمین آن هم در منزل شهید افتخار دیگر ما به حساب می‌آید.

  وی تصریح کرد: سال گذشته توانستیم از ۱۵ هزار مادر شهید قدردانی کنیم و در این کار بزرگ ۱۶۰ مجموعه و تشکل مردمی کمک‌حال ما بودند، ضمن اینکه از مادران برخی شهدا در کشورهای عراق و لبنان هم تقدیر شد.

  دبیر ستاد طرح مادران آسمانی بابیان اینکه ۳هزار نفر از خادمین مادران شهدا به طرح مادران آسمانی را همراهی می‌کنند، اظهار داشت: می‌کوشیم برای سرکشی به خانواده شهدا که کار بسیار ارزشمندی است از ظرفیت‌های مردمی و اهالی هر محله استفاده کنیم. همچنین تلاش داریم تا خود اهالی محل زندگی شهدا با سرکشی‌های مختلف حال و احوال خانواده‌های شهدای را جویا شوند.

   

  برچسب ها :

  نظرات