آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ , Tuesday 27 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره صنعت محمودآباد خبر داد

  اعطای ۳۹ میلیارد ریالی تسهیلات بسته رونق تولید در محمودآباد/ برخورد با ۹ واحد خبازی متخلف در این شهرستان

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ عباسعلی زمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان اینکه طی ۳ ماه گذشته در سطح محمودآباد کالای قاچاق به ارزش ۵۵ میلیون و ۸۹۰ هزار ریال کشف شد، اظهار کرد: کالاهای خارجی، دخانیات غیرمجاز، طلا و جواهرات خارجی، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع نوشیدنی های غیرمجاز از این کالاهای کشف شده بوده است.

  وی با اشاره به اینکه از هزار و ۳۷۹ واحد صنفی در محمودآباد بازرسی به عمل آمد که ۵۱ مورد آن منجر به تشکیل پرونده شد، تصریح کرد: گرانفروشی، عدم درج قیمت کالا، عدم صورت حساب و کم فروشی از عنوان‌های تخلف‌های بود که ارزش ریالی آنها به ۲۰۲ میلیون و ۳۵۵ هزار ریال بوده است.

  رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت محمودآباد خاطرنشان کرد: در اجرای حمایت بسته رونق تولید از سوی بانک‌های عامل در بخش صنعت به ۳ واحد تولیدی این شهرستان تاکنون ۳۹ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و ثبت تعداد اشتغال در سامانه رصد از ابتدای سال تاکنون ۲۶۰ در بخش‌های صنعت و اصناف بوده است.

  زمانی ادامه داد: طرح کارورزی ۱۵ واحد پذیرنده در سامانه ثبت اشتغال ثبت و تعداد ۲۰ کارورز توسط پذیرنده عقد قرار داد در بخش صنعت انجام داده و مشغول به کار شدند.

  وی با اشاره به اینکه ۷۷ مورد پروانه کسب طی ۳ ماه صادر که ۲ فقره آن پروانه کسب ایثارگری از اداره صنعت و معدن و ۷۵ مورد پروانه کسب عادی از سوی اتحادیه صنفی شهرستان بود، اظهار کرد: تعداد پشتیبان معرفی شده به منظور دریافت تسهیلات به تعداد ۱۰ نفر که ۲ نفر به بانک عامل معرفی شدند و مبلغ تسهیلات به ازای هر پشتیبان هفتصد میلیون ریال است.

  رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت محمودآباد در پایان گفت: ۱۵۰ مورد از واحد های خبازی بازرسی شده که ۹ مورد آن منجر به تشکیل پرونده به ارزش ریالی ۳ میلیون و ۳۶۵ هزار ریال شد و عناوین تخلف عدم درج قیمت و کم فروشی است.

  برچسب ها :

  نظرات