آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , Thursday 15 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  وزیر ورزش و جوانان: استقلال و پرسپولیس در دولت دوازدهم حتما خصوصی می‌شوند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/  مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مورد خصوصی سازی سرخابی های پایتخت گفت: به طور حتم در این دورهواگذاری استقلال و پرسپولیس را با استفاده از یک مدل تجربه شده و کاملا دقیق دنبال خواهیم کرد.

  او افزود: تاکنون با بخش های حقوقی و قانونی ذیربط مشورت های بسیاری کرده ایم و این تحقیقات را گسترش می دهیم. حدود پنجاه روز است که دولت کار خودش را آغاز کرده است و مصمم هستم که کار واگذاری و نهایتا خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را انجام دهیم.

  سلطانی فر ادامه داد: باور دارم که خصوصی سازی باید انجام شود و اعتقاد دارم دوام، بقا و اعتلای دو باشگاه درگرو خصوصی سازی و واگذاری است.

  وزیر ورزش و جوانان در مورد حمله به اینستاگرامش گفت: در همه جای دنیا همین است، هواداران روی تیم مورد علاقه شان حساس هستند و وقتی تیم شان شکست می خورد ، حرفهایی میزنند که ما باید تحمل داشته باشیم.

  سلطانی فر خاطرنشام کرد: من فکر می کنم روشی که در پیش گرفتیم و شرایطی که داریم دنبال می کنیم اگر با تامل، دقت و رعایت تمام مسائل حقوقی و قانونی پیش برویم، اتفاق دو سال پیش رخ نمی دهد که تا مراحل نهایی خصوصی سازی و واگذاری پیش برویم بعد ناگهان سر جای اول خودمان برگردیم.

  او افزود: اتفاقات دو سال گذشته را آسیب شناسی و بررسی کردم که چرا خصوصی سازی در مراحل پایانی ناگهان شکست خورد، چه موانع و مشکلاتی وجود داشت که حدود دو سال پیگیری و تلاش مسئولان وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی نتیجه نداد.

  وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: تمامی این موارد را بررسی کردیم که با برطرف کردن ضعف ها واگذاری و خصوصی سازی انجام شود و به نتیجه برسیم، آسیب شناسی کرده ام و با مشاوران حقوقی و اقتصادی زیادی صحبت شده است، دوام دو باشگاه در گرو واگذاری است.

  برچسب ها :

  نظرات