آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88796
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تا کنون به پناهندگی فکر هم نکردم/ عزت ایران را به ذلت نمی‌فروشم/ مدیون شهدا و جانبازان هستیم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ کیانوش رستمی، قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک در اینستاگرامش درباره شایعه پناهندگی اش مطلبی را با عنوان «ایرانی ذلت نمی‌پذیرد» منتشر کرد.

  وی در این باره نوشت: راجع به این موضوع پناهندگی که امروز عنوان شد باید خدمت مردم عزیزم عرض کنم که این مسئله قویا کذب محض هستش، بنده به هیچ عنوان حتی به این موضوع فکرهم نکردم چرا که ما در ایران داریم با عزت زندگی میکنیم و اهل پذیرفتن ذلت نیستیم، به نظرم کلمه پناهندگی عینه ذلت میتونه باشه و هر کسی که کیانوش رستمی رو بشناسه میدونه که اهل ذلت نیست.

  من اگه میخواستم به چنین موضوعاتی فکر کنم پیشنهادهایی که بعد از المپیک داشتم رو قبول میکردم که از لحاظ مالی هم قابل توجه بود.

  ما در ایران با ارزشهامون زندگی کردیم، پرورش یافتیم و قهرمان شدیم. ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم و پاسدار قطره قطره خون این بزرگواران، چطور ممکنه که در خواست پناهندگی کنیم. ما با عزت در کشورمون زندگی میکنیم، ورزش میکنیم و ان شاالله با عزت خواهیم مرد.

  شنیدم که گفته شده فدراسیون باید زودتر اقدام میکرد منتها در این مورد بایستی مسئولین فدراسیون اظهار نظر کنن و پاسخ گو باشن.

  به هر حال من سرباز وطنم هستم و برای اهتزاز پرچم مقدس کشورم از هیچ تلاشی فروگذار نیستم

  آوردگاه و میدان هرکجای این کره خاکی باشه با تمام وجود برای میهنم خواهم جنگید . امیدوارم این موضوع با اقدام به موقع فدراسیون حل بشه

   

  برچسب ها :

  نظرات