آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , Wednesday 14 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88763
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تهدید داعش به کشتن پرنس جرج ۴ ساله در مدرسه!+ تصاویر

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ تروریست‌های داعش این بار با ارسال مطلبی در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام، «پرنس جرج»، نتیجه ملکه انگلیس و وارث پادشاهی این کشور، را به مرگ تهدید کردند.
  تهدید داعش به کشتن پرنس جرج در مدرسه+ تصاویر

  در مطلب نسبت داده شده به داعش، عکسی از پرنس جرج ۴ ساله در کنار مدرسه‌ای که به آن می‌رود منتشر و آمده است: حتی خانواده سلطنتی نیز تنها رها نمی‌شوند. مدرسه خیلی زود آغاز شد.

  سپس عباراتی به زبان عربی در زیر تصویر آمده که به این معنی هستند: هنگامی که جنگ با صدای دلنواز گلوله از راه برسد، ما بر روی کفر فرود می‌آییم و خواهان انتقام‌جویی هستیم.

  تهدید داعش به کشتن پرنس جرج در مدرسه+ تصاویر
  این تهدید نگرانی بسیاری را درمورد حفظ امنیت پرنس جرج در مدرسه «توماس بَترسی»، واقع در جنوب لندن، بوجود آورده است. جاسوسان انگلیسی به طور مستمر و در تمام ساعات روز پست‌های تلگرامی را تحت نظر دارند تا احتمال هرگونه حمله تروریستی داعش در انگلیس را خنثی کنند.

  ساکنان محلی در محدوده مدرسه پرنس جرج و افرادی که نزدیک به آن مشغول کار هستند از حضور گسترده تیم‌های امنیتی در کنار مدرسه خبر داده اند.

  پرنس جرج به یک مدرسه خصوصی با هزینه سالانه ۱۷ هزار و ۶۰۰ پوند می‌رود؛ اما این مدرسه فاقد هرگونه تمهیدات امنیتی است. به همین دلیل والدین پرنس جرج پس از دریافت مطلب تهدیدآمیز، از نیرو‌های امنیتی کاخ سلطنتی برای حفاظت از فرزندشان استفاده کردند.

  پیش از این، تروریست‌های داعش با انتشار تصاویر متعددی سعی در تهدید بازی‌های جام جهانی فوتبال در روسیه داشتند. در این تهدیدات، عکس‌هایی از بازیکنان مطرحی مانند «لیونل مسی»، «نیمار» و حتی مربی تیم ملی فوتبال فرانسه منتشر شده بود که به دست داعش در حال اعدام بودند.

  تهدید داعش به کشتن پرنس جرج در مدرسه+ تصاویر
  تهدید داعش به کشتن پرنس جرج در مدرسه+ تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات