آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88755
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماجرای عدد نفرین شده در استقلال

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/  حسن بیت‌سعید مهاجم آبی پوشان پایتخت که با سروصدای زیاد و البته رقمی میلیاردی به استقلال آمد پس از گذشت ۱۰ هفته از رقابت های لیگ برتر نتوانسته است گلی را به ثمر برساند.

  به نوعی می توان بیت سعید را به عنوان یک مهاجم خنثی در استقلال دانست.حسن بیت سعید بعد از تجربه ناکام بختیار رحمانی ترجیح داد به محض ورود به این تیم پیراهن شماره ۷ استقلال را انتخاب کند، پیراهنی که سال ها برتن فرهاد مجیدی بود و احترام زیادی برای هواداران استقلال دارد.

  بیت سعید با کارنامه  ۱۰ گل و ۱۰ پاس گل یکی از ستاره های لیگ برتر در فصل گذشته بود و با دارا بودن چنین شرایطی به استقلال پیوست اما این بازیکن با شروع این فصل هرگز نتوانست توانایی های خود را به طور کامل نشان بدهد و به مهره ای ناکار آمد همچون بختیار رحمانی  تبدیل شد.

  ماجرای نفرین شده در استقلال

  این طور که شواهد نشان می‌دهد بختیار رحمانی شماره ۷ سابق آبی ها تا هفته نهم رقابت های لیگ برتر فصل گذشته حداقل در رقابت های جام‌حذفی مقابل ملوان نوین یک گل به ثمر رسانده بود اما بیت‌سعید حتی همین یک گل را هم برای استقلال نزده تا در ناکامی روی دست بختیار بزند و به نوعی رحمانی را در این امر رو سفید کند .

  با تمام مشکلات مطرح شده نیمکت نشینی ۲ هفته اخیر مهاجم استقلال باعث شد تا او تصمیمش را برای جدایی از این تیم در نیم فصل علنی کند. تصمیمی که بدون شک شباهت زیادی به تصمیم بختیار دارد و او هم به همین شکل از استقلال جدا شد.

  در این میان هم بیت سعید بار ها نارضایتی اش را به شفر اعلام کرد و حتی در تمرین روز های اخیر هم مسئله نیمکت نشینی خود را به گوش مسئولان استقلال رساند اما به هر ترتیب به نظر می رسد این بازیکن تا نیم‌فصل بیشتر در استقلال طاقت ماندن نیاورد و در فهرست خروجی قرار گیرد چرا که ماندن او در جمع آبی ها نه به نفع استقلال است نه خودش .

  ماجرای نفرین شده در استقلال

  در هر صورت استقلالی ها و برخی سرمربیان مانند  منصوریان در ستاره سوزی ستاره ها هنر دارند و در برخی مواقع بهترین بازیکنان را به نابودی می کشانند. ستاره گلزنی که از استقلال خوزستان به استقلال تهران آمد اما در نهایت نتوانست مفید باشد و اکنون هم شنیده می شود به همان تیم قبلی اش یعنی استقلال خوزستان باز می گردد.

  شماره ۷ این فصل آبی ها که در کنار سجاد شهباززاده در ابتدای فصل امیدهای اول گلزنی این تیم محسوب می شدند ،پس از گذشت ۱۰ هفته حتی یک بار هم پایشان به گلزنی باز نشده تا استقلال آمار ناامید کننده ای را در خط حمله از خود به جای بگذارد.

  جالب این است که شماره ۷ فصل گذشته استقلال هم چنین شرایطی را تجربه کرد تا به این ترتیب بگوییم بیت سعید و بختیار اسیر نحسی پیراهن شماره  ۷ شده اند و به نوعی آنها در گل نزدن پس از فرهاد مجیدی طلسم شده اند .

  ماجرای نفرین شده در استقلال

  مهاجمی که با اما و اگر های زیادی به استقلال پیوست اما نتوانست حتی یک دقیقه هم حضور در دربی را تجربه کند.

  نکته قابل توجه این است که پس از فرهاد مجیدی، کاپیتان محبوب آبی ها هر بازیکنی که شماره ۷ را بر تن می کند، نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

  حتی در این میان حضور شفر هم روی نیمکت سرمربیگری استقلال، در وضعیت بیت سعید تغییر خاصی ایجاد نکرده است و این بازیکن در دیدار های اخیر تیمش مهره ای سوخته و نیمکت نشین بود .

  ماجرای نفرین شده در استقلال

  با وجود چنین موضوعی ممکن است بیت سعید هم مانند  بختیار خیلی زودتر از حد انتظار از استقلال جدا شود و نیم فصل تصمیم جدایی خود را قطعی کند تا به این نتیجه دست پیدا کنیم که در پیراهن شماره ۷ استقلال ماجرای نفرین شده ای پنهان است که نه خود فرهاد می داند چیست نه بازیکنانی که با عشق و علاقه برای پوشیدن این شماره پای به استقلال می گذارند.

  برچسب ها :

  نظرات