آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ , Tuesday 30 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77622
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  جدیدترین گزارش ها از کیفیت انواع خودرو نشان می دهد، خودروهای تک ستاره همچنان در این رتبه درجا زده و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

  لیست جدید خودروهای بی‌کیفیت

  به گزارش آوای شمال؛

  اوای شمال/مطابق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندار ایران، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تعداد ۶۴۲۱۹ دستگاه خودرو تولید گردید که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد . خودروهای تولیدی در کشور در این ماه شامل ۴۲ مدل خودرو در گروه سبک و ۷ مدل در گروه سنگین می باشد.

  گروه سبک

  بخش وانت:

  در این بخش، تمامی خودروها با اخذ یک ستاره کیفی پایین ترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  بخش سورای :

  در این بخش، در سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای نیومزدا ۳ و گرند ویتارا، در سطح قیمتی۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای هیوندای i20  و کیا سراتو، در سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان خودروی هیوندای i10  و در سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان خودروهای رنو ساندرو ، تندر ۹۰ اتوماتیک و پارس تندر با اخذ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خو دروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  براساس این ارزیابی خودروهای پژو پارس، ۴۰۵ خراسان، پارس مازندران، پژو پارس فارس، سمند تبریز، ام وی ام ۱۱۰ مدل اس، تیبا۲ ،۱۳۱X ، ۱۳۲ X ، ۱۱۱X در رده قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان همچنان تک ستاره هستند و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

  گروه سنگین:

  بخش باربری :

   در این بخش،خودروهای کشنده ولوو FH500  و کشنده ولوو FH460  با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  در بخش مسافری نیز خودرویی در این ماه تولید نشده است.

  برچسب ها :

  نظرات