آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68793
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در روز طبیعت آماده باش است.

  آماده‌باش پلیس راهور برای روز طبیعت

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز طبیعت تمامی عوامل پلیس راهور در آماده باش صددرصدی بوده و به شکل گشت‌های خودرویی و موتوری و همچنین حضور نیروهای خود در سطح معابر پایتخت نسبت به روانسازی ترافیک اقدام خواهد کرد.

  بر این اساس تردد تمامی خودروهای باربری سنگین از ساعت پنج صبح تا ساعت ۲۴ روز سیزدهم فروردین در تمامی معابر و بزرگراه‌های تهران ممنوع است. همچنین در این روز ماموران پلیس راهور اجازه حمل مسافر با وانت و کامیون را به رانندگان این وسایل نقلیه نخواهند داد و بر اساس قانون از ادامه حرکت چنین خودروهایی جلوگیری خواهد شد.

  توقف در محل غیرمجاز، توقف دوبل و هرنوع توقفی که سبب اخلال در عبور مرور شود نیز جزو اولویت‌های اصلی پلیس در روز سیزده بدر خواهد بود و نسبت به اعمال قانون و جابجایی این خودروها به وسیله جرثقیل اقدام خواهد شد.

  رانندگان موتورسیکلت‌ها نیز باید توجه داشته باشند که حمل سرنشین اضافی و همچنین بار به وسیله موتورسیکلت ممنوع بوده و در صورت رویت ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با آنان برخورد خواهد شد، همچنین تخلفات موتورسیکلت سواران نیز  در محورهای منتهی به لواسانات، امامزاده داوود و … رصد خواهد شد.

  مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شهروندان نیز خواست که مراقب فرزندان خود بوده و از اسکان درحاشیه بزگرراه‌ها و میانه راه‌ها پرهیز کنند. همچنین رانندگان نیز توجه داشته باشند که با توجه به رفت و آمد عابران پیاده در اطراف تفرجگاه ها مراقب این افراد باشند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات