آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ , Sunday 19 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68753
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس از توقیف یک دستگاه خودرو پراید و کشف ۱۹۴ کیلوگرم تریاک و حشیش در شهرستان لارستان خبر داد.

  خودروی پراید با ۱۹۴ کیلوگرم مواد مخدر در لارستان توقیف شد‌

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/سرهنگ علی ذوالقدری با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان جهت کنترل محورهای مواصلاتی به محور کوران به سمت لارستان اعزام شدند، اظهار داشت: در این راستا ماموران به یک دستگاه خودرو پراید مظنون و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

  جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۹۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۹۷ کیلوگرم حشیش کشف شد و در این راستا سه نفر متهم دستگیر شدند.

  دستگیری ۳ سارق و کشف ۳۵ فقره سرقت در شیراز

  رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری سه سارق اماکن خصوصی در شیراز و کشف ۳۵ فقره سرقت از آنها خبر داد و گفت: ماموران کلانتری «۲۸ صدرا» شهرستان شیراز از طریق گشت‌زنی در حوزه استحفاظی سه نفر که در حال سرقت از یک ساختمان نیمه کاره بودند دستگیر کردند.

  سرهنگ سیروس حیدری با بیان اینکه متهمین دستگیر شده برای ادامه تحقیقات از کلانتری «۲۸ صدرا» شهرستان شیراز به پلیس آگاهی استان انتقال داده شدند، افزود: در تحقیقات انجام شده، سارقان به ۳۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در شهرستان شیراز اقرار کردند که صحنههای سرقت بازسازی شد و تاکنون ۱۵ نفر از شاکیان شناسایی شده‌اند.

  محدودیتهای ترافیکی روز طبیعت در فارس اعلام شد

  پلیس فارس با توجه به فرا رسیدن روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت)، محدودیت‌های ترافیکی این روز را جهت اطلاع شهروندان و مسافران نوروزی اعلام کرد.

  اعمال محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین باربری طی روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین ماه در محورهای مواصلاتی استان به ویژه محورهای جنوبی به ویژه محور «شیراز _ کازرون _ بوشهر» و بالعکس و همچنین «شیراز _ قائمیه _ نورآباد _ گچساران» و بالعکس و اعمال ممنوعیت تردد موتورسیکلت سواران در سطح جادهها طی روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴ فروردین ماه از جمله محدودیت‌های اعلام شده  است.

  برچسب ها :

  نظرات