آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ , Thursday 23 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68715
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک در مسیر رفت محور قزوین ـ کرج به سمت تهران نیمه‌سنگین بوده اما مسیر برگشت این محور عادی و روان است.

  ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر رفت محور قزوین ـ کرج/دوازدهم و سیزدهم جاده بارانی و لغزنده است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال،

  نصرالله بیگلری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به وضعیت جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون آسمان استان قزوین صاف و آفتابی بوده و جاده‌ها خشک و باز است و مشکل خاصی در محورهای مواصلاتی این استان وجود ندارد.

  وی افزود: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته ترافیک در مسیر رفت محور قزوین_کرج به سمت تهران نیمه‌سنگین بوده اما مسیر برگشت این محور عادی و روان است.

  رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: تردد وسائل نقلیه در تمام محورها و جاده‌های مواصلاتی این استان برقرار بوده و این ترددها عادی و روان است.

  بیگلری تصریح کرد: همچنین ترافیک در محورهای مواصلاتی قزوین _رشت، قزوین _ همدان، قزوین_ساوه، قزوین_بویین‌زهرا، قزوین_زنجان و قزوین_تاکستان هم عادی و روان بوده و تردد وسائل نقلیه جاری است.

  این مسؤول انتظامی با اشاره به وضعیت جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های استان قزوین هم خاطرنشان کرد: همچنین جاده‌های کوهستانی باز و خشک بوده و مشکل در تردد وسائل‌ نقلیه در این جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها  وجود ندارد.

  رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه محدودیت ترافیکی مشخص نشده است، یادآور شد: با توجه به اینکه از سوی سازمان هواشناسی روز شنبه دوازدهم و روز یکشنبه سیزدهم فروردین ماه سال جاری بارندگی و لغزندگی جاده‌ها اعلام شده، بنابراین به رانندگان توصیه می‌شود برای برگشت از سفرهای نوروزی برنامه‌ریزی داشته باشند و مدیریت زمان را در نظر بگیرند تا با ترافیک و مشکلات مواجه نشوند.

  بیگلری مطرح کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته از دیروز چهارشنبه تاکنون تصادف منجر به فوت وجود نداشته است.

  وی اضافه کرد: رانندگان ضمن بستن کمربند ایمنی با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت غیرمجاز بپرهیزند و فاصله طولی وسیله نقلیه خود را با خودروی جلو رعایت کنند.

  فارس

  برچسب ها :

  نظرات