آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68528
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قهرمان پرتاب دیسک معلولان جهان به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شده اما ساعت‌هاست هیچ اقدامی برای او نشده و در بیمارستان سرگردان است.

  مصدوم شدم و ۶ساعت است در بیمارستان سرگردان هستم/ وزرای ورزش یابهداشت به فریادم برسند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال،

  علی محمدیاری قهرمان پرتاب دیسک کشورمان که مدال‌های رنگارنگی در مسابقات جهانی و پارالمپیک دارد، امروز در حین تمرینات دچار مصدومیت شد و الان ساعت‌هاست که در بیمارستان حضور دارد اما رسیدگی به او نشده است.

  محمدیاری در گفت‌وگو با فارس در این خصوص گفت: من رکورددار جهان هستم و امروز در حالی تمرین بودم که توپ مدیسن‌بال که بسیار هم سنگین است با صورتم برخورد کرد که باعث شد از ناحیه صورت و دندان دچار آسیب‌های شدید شوم. بعد از آن من را به بیمارستان … آوردند و الان ۶ ساعت است که اینجا هستم و هیچ کاری برای من انجام نداده‌اند. وزیر ورزش و وزیر بهداشت به دادِ من برسند. آنها در مصاحبه‌هایشان عنوان می‌کنند که باید از قهرمانان حمایت کرد اما الان مسئولان بیمارستان‌ از من طلبکار هم هستند.

  این قهرمان ارزنده کشورمان که مدال برنز پارالمپیک لندن و طلای مسابقات جهانی قطر را در کارنامه دارد در ادامه اظهار داشت: متأسفانه مسئولی که اینجا هست به من فحاشی هم کرده و هیچ کاری برای من انجام نمی‌دهد. پشت گردن من می‌سوزد و احتمال قطع نخاع شدنم وجود دارد. یک نفر از وزرای ورزش یا بهداشت به دادِ من برسند.

  وی تصریح کرد: پزشک معالج برایم سی تی اسکن از گردن و سر نوشته، اما اینجا می‌گویند نمی‌توانند برای بالای ۹۰ کیلو این کار را انجام دهند، خواهش می‌کنم گلایه‌های من را بگویید بلکه یک نفر به دادِ من برسد. ما قرار است بیست و دوم به مسابقات معلولان کشورهای اسلامی اعزام شویم، اما الان من چنین وضعیتی دارم.

   

  فارس

  برچسب ها :

  نظرات