آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68521
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  محمد احمدی تهیه‌کننده سینما گفت: زمان مناسب برای «به دنیا آمدن» نیمه اول سال خواهد بود که توافقاتی برای اکران فیلم انجام شده است.

  «به دنیا آمدن» نیمه اول سال اکران می‌شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال،

  محمد احمدی تهیه‌کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره اکران فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» توضیح داد: سال تولید فیلم مربوط به دو سال گذشته (۹۴) است. این فیلم توانست نظر منتقدان را جلب کند اما هنوز نتوانستم سرگروه مناسب برای اکران فیلم در نظر بگیرم.

  وی درباره اکران فیلم در گروه آزاد توضیح داد: معتقدم برخی از فیلم‌ها پتانسیل نمایش در سرگروه دارند و می‌توانند مخاطب را به خوبی جلب کنند . «به دنیا آمدن» از آن دسته فیلم‌ها است که می‌تواند مخاطب را با خود همراه کند.

  احمدی درباره زمان مناسب اکران فیلم گفت: قطعاً نیمه اول سال شرایط برای اکران فیلم فراهم می‌کنم . صحبت‌هایی هم صورت گرفته و امیدوارم به زودی شاهد اکران فیلم باشیم.

  بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» پیش از این قرار بود پس از دهه اول محرم در سال ۹۵در گروه سینمایی ماندانا اکران عمومی شود. اما شواری صنفی نمایش فقط برای دو هفته زمان قرارداد این فیلم را در گروه ماندانا ثبت کرده بود. عوامل تولید فیلم هم به دلیل زمان کمی که برای اکران داشتند، تصمیم گرفتند از نمایش عمومی «به دنیا آمدن» در تاریخ فوق انصراف دهند.

  هدایت هاشمی، الهام کردا، بهناز جعفری، پونه عبدالکریم زاده، رضا مرتضوی، رویا جاویدنیا و.. بازیگران نوجوانان : سپهراد فرزامی، نیکی نصیریان بازیگران این فیلم هستند.

  در خلاصه داستان «به دنیا آمدن» که نویسندگی و کارگردانی آن برعهده محسن عبدالوهاب است، آمده:زن و شوهری در آستانه میانسالگی برای ادامه مسیر زندگیشان با یکدیگر دچار مشکل می شوند.

   

  برچسب ها :

  نظرات