آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68467
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  درحالیکه ترامپ هزینه غذای گرم بینوایان آمریکایی را از بودجه ۲۰۱۸ حذف کرده است، ۱۰۰ پلیس مخفی را برای مراقبت از فرزندانش به کلرادو و پیست اسکی فرستاده است.

  ترامپ، تجمل‌گرایی با هزینه دولتی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال،

  هنوز چند ماهی از رسیدن پای خانواده دونالد ترامپ، به عنوان رییس جمهور یانکی ها به کاخ سفید نگذشته است که هر روز خبری از رفتارهای خودش یا خانواده اش به بیرون از کاخ سفید درز میکند و باعث تعجب همگان می شود.

  رفتارهای خارج از عرف خانواده ترامپ، نه تنها آمریکاییها را به تعجب واداشته بلکه در خارج از این کشور هم باعث شگفتی می شود.

  حرکاتی خارج از عرف که نشان از نوکیسه بودن و تازه به قدرت رسیدن این خانواده به اصطلاح ثروتمند آمریکایی را دارد، از نشستن غیر منتظره دختر ترامپ بر روی صندلی اتاق کار پدرش یا انتسابات خارج از معمول و فامیلی ترامپ در خصوص نزدیکانش و دهها رفتار دیگر که این روزها دستمایه سوژه شدن این خانواده در فضای مجازی را فراهم کرده است . رفتارهایی که در این کشور تا به امروز معمول ومتداول نبوده است.

  اما خبری که این روزها بازهم در شبکه های اجتماعی توسط کاربران باز نشر می شود، خبر مربوط به سوءاستفاده دیگر ترامپ از قدرت است، درحالیکه ترامپ هزینه غذای گرم بینوایان آمریکایی را از بودجه ۲۰۱۸ حذف کرده است، ۱۰۰ پلیس مخفی را برای مراقبت از فرزندانش به کلرادو و پیست اسکی فرستاده است.

  کارشناسان دستگاههای امنیتی سری آمریکا گفته اند: این سرویس از پس هزینه‌های تامین امنیت خانواده رئیس جمهور این کشور برنمی‌آید. سفرهای مکرر ترامپ، خانواده بزرگ و شیوه های غیرمعمول زندگی آنها هزینه‌های سنگینی به بودجه سرویس مخفی تحمیل کرده است، به طوری که سرویس مخفی اخیراً درخواست ۶۰ میلیون دلار بودجه اضافه برای سال مالی ۲۰۱۸ کرده است. حدود ۲۷ میلیون دلار این مبلغ برای هزینه‌های تامین امنیت در اقامتگاه خصوصی رئیس جمهور در برج ترامپ در نیویورک در نظر گرفته شده است. ملانیا بانوی اول و پسر یازده ساله اش در این مکان زندگی می‌کنند.

  سرویس مخفی همچنین اعلام کرده که به ۳۳ میلیون دلار دیگر برای تامین هزینه‌های سفرهای رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و دیگر مقامات دولتی نیاز دارد. هزینه هایی که فشار سنگینی به دوش بودجه این کشور می گذارد.در حالی که نیازمندان واقعی از آن بی بهره خواهند ماند.
  در حالی که هر روز خبری تازه از رفتارهای غیر معمول از این خانواده به ظاهر پولدار آمریکایی در رسانه ها حاشیه ساز می شود ولی گویا خانواده ترامپ میخواهند به رفاه و تجمل گرایی خود ادامه دهند ولی این بار از بودجه دولتی نه از حساب های شخصی کمپانی ترامپ!

  منبع:خبرگزاری صدا و سیما

  برچسب ها :

  نظرات