آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ , Thursday 23 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68455
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما از تولید برنامه «نیم‌رخ» در این شبکه خبر داد و گفت: این برنامه از اواخر اردیبهشت‌ماه ۹۶ روی آنتن خواهد رفت.

  بازگشت «نیم‌رخ» به تلویزیون این‌ بار از شبکه قرآن

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال، گروه کودک و نوجوان یکی از گروه‌های جدید شبکه قرآن و معارف سیما است که در سال ۱۳۹۶ برنامه‌های گسترده‌ای را برای مخاطبان کودک و نوجوان تدارک دیده است.

  مهدی دهقان نیری مدیر گروه کودک شبکه قرآن در گفت‌وگو با فارس درخصوص برنامه‌های این گروه جدید‌ شبکه گفت: برای سال ۱۳۹۶، ۳۶ هزار دقیقه برنامه در حوزه کودک و نوجوان تدارک دیده شده که در قالب برنامه‌های مختلف تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.

  دهقان نیری از فعالیت ویژه در حوزه نوجوان خبر داد و گفت: از ۳۶ هزار دقیق برنامه گروه کودک و نوجوان در سال ۹۶، ۱۱ هزار دقیقه برنامه تولیدی است که بخش عمده‌ای از آن برای نوجوانان است، همچنین کار تولید برنامه‌ها به محض ایجاد گروه کودک و نوجوان شروع شد.

  وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه کودک و نوجوان گفت: این گروه براساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت رده سنی کودک و نوجوان تشکیل شده و تلاش ما این است که در این زمینه برنامه‌های بیشتری طراحی و تولید کنیم.

  مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن از تولید برنامه «نیم رخ» در این شبکه خبر داد و گفت: یک مجموعه نمایش محور در دو بخش دختران و پسران در دست تولید است که با حضور ۵ بازیگر پسر و ۵ بازیگر دختر با نام مجموعه «نیم رخ» پخش خواهد شد.

  وی ادامه داد: مجموعه «نیم رخ» از اواخر اردبهشت‌ماه و از ساعت ۱۶ تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد، همچنین در راستای بهبود این برنامه سایتی با همین عنوان در دست طراحی است.

   

   

  فارس

  برچسب ها :

  نظرات