آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68418
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
 • شما اینجا هستید :یاداشت سردبیر
 •   

  یادداشت؛ علی یوسفی

  حضور چهره‌های نام‌آشنا در کنار جوانان مدعی خدمت در انتخابات شورای شهر محمودآباد و سرخ‌رود+اسامی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ با آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور که از تاریخ ۳۰ اسفند آغاز شد و تا پایان امروز ادامه خواهد داشت، چهره‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از دکتر گرفته تا مهندس و بازاری و کارمند به این عرصه خطیر وارد شدند تا در رقابت تگاتنگ با سایر رقبا، خود را در معرض انتخابات و اعتماد یا عدم اعتماد مردم قرار دهند.

  در محمودآباد با توجه به اعلام فرماندار این شهرستان تا ظهر روز پنجم فروردین، بیش از ۴۲۰ نفر برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در محمودآباد ثبت‌نام کردند و این تعداد قطعا تا ساعت ۲۴ امشب یعنی پایان مهلت مقرر بیشتر خواهد شد.

  اما با نگاهی به اسامی افرادی که تا امروز در این عرصه ثبت‌نام کرده‌اند نشان از حضور چهرهای متفاوت برای ایجاد رقابت جذاب و حضور چشمگیر مردم پای صندوق‌های رأی دارد.

  در بین اسامی کاندیداهای ثبت‌نام شده برای راقابت در انتخابات شورای شهر محمودآباد افرادی حضور دارند که سابقه حضور در دوره‌های گذشته این شورا را نیز دارند و باید با چهره‌های جدیدی که برخی‌ها از مقبولیت نسبی در بین مردم برخوردار هستند به رقابت بپردازند.

  در بین کاندیداهای ثبت‌نام شده برای رقابت در شورای اسلامی شهر سرخ‌رود نیز علاوه بر ثبت‌نام برخی از اعضای کنونی، چهره‌های جدیدی نیز وارد عرصه شده‌اند که زنان نیز سهمی در این کاندیداها دارند.

  در این یادداشت به معرفی برخی از کاندیداها بر اساس اعلام منابع غیررسمی می پردازیم اما پس از اعلام اسامی نهایی کاندیداهای مورد تأیید به بیان سوابق و برنامه‌های آن‌ها خواهیم پرداخت.

  در حوزه رقابت برای به دست‌ آوردن کرسی شورای اسلامی شهر محمودآباد چهره‌هایی همچون محمدامین تقی‌پور، پیام اصغری، نوراله قلی‌زاده، سید علی محمدیان، مهرداد خسروی محمودآبادی، حجت‌الله صالحی، سید قاسم خاتم‌نژاد، علی سلیمی، محبوبه محمدیان، مرتضی زارعی، حامد باقری، سعید بناساز نوائی، علی فتحی، محسن دیوسالار، حسنعلی کاظمی پیله‌درق، سعید حق‌جو، محمدرضا شعبانی و مرتضی غلامی ثبت‌نام کردند و افراد دیگری نیز تا پایان امروز برای حضور در رقابت‌های شورا ثبت‌نام می‌کنند.

  در حوزه رقابت انتخاباتی برای تصدی شورای اسلامی شهر سرخ‌ورد نیز چهره‌هایی همچون اسماعیل عبدی، محمدعلی خاکپور، مهدی عمرانی‌فر، محمدرضا صادقی، حمزه قهرمانی، موسی رحمانی، الیاس حقیقی، فاطمه پهلوان، شهربانو کوزه‌گر کالجی و محمد کریمی وارد ابن رقابت مهم و حساس شده‌اند که قطعا این تعداد تا آخرین مهلت ثبت‌نام بیشتر می‌شود.

  امیدواریم با حضور افرادی کارآمد و متعهد در رقابت‌های انتخاباتی شوراها چه در شهر و چه در روستا علاوه بر برگزاری انتخابات پرشور همراه با شعور و بصیرت، شاهد انتخابی هوشمندانه برای توسعه همه‌جانبه شهرهای ساحلی سر‌خ‌رود و محمودآباد باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات