آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68397
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  هر کسی اخلاق و شخصیتی دارد، بعضی‌ها دوست ندارند در مورد اتفاقات زندگی‌شان حرف بزنند.

  دروغ است، طلاق نگرفتم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حریم خصوصی از مسائلی است که این روزها داغی پیرامون آن وجود دارد در دوره‌ای که این بحث‌ها داغ‌تر بود روبروی حمید گودرزی نشستیم و راجع به زندگی خصوصی او و البته نگاهش به زندگی حرف زدیم حمید گودرزی بر خلاف خیلی‌ها با حرف زدن راجع به زندگی‌اش کاری می‌کند که اتفاقا حواشی را از بین می‌برد. اگر این گفتگو را از دست داده‌اید فرصت مناسبی دارید تا بخوانید و بیشتر با حمید گودرزی آشنا شوید.

  حریم خصوصی من
  هر کسی یک اخلاق و شخصیتی دارد بعضی‌ها دوست ندارند خیلی در مورد اتفاقات زندگی‌شان حرف بزنند تا جایی که اطلاعات عمومی محسوب شود ایرادی ندارد کسی از زندگی کسی باخبر شود؛ یعنی اطلاعاتی که مردم حق دارند بدانند ولی یک سری مسائل است که به زندگی شخصی افراد برمی‌گردد و به نوعی رازگونه است مسائلی که فقط به خود فرد مربوط می‌شود و باید رعایت شود. به نظر من هر هنرمندی طرفدارانی دارد و آنها دوست دارند بدانند هنرمند محبوب‌شان کجا زندگی می‌کند یا چند فرزند دارد این‌ها از نظر من اشکالی ندارد اما مسائلی هستند که عنوان کردنشان ممکن است سبب اذیت و آزار افراد سرشناس شود که جالب نیست و باید با آن مقابله شده و در موردش فرهنگ‌سازی شود.
  کنجکاوی در مورد جدایی
  اگر خودم دوست داشته باشم، در این مورد توضیح می‌دهم وگرنه نباید کسی کنجکاوی کند و این یعنی حریم خصوصی‌ای که من دوست ندارم در موردش صحبت کنم؛ اما دلیل جدایی من چیز دیگری جز علاقه به ایران بود.
  دوران بعد از جدایی
  بعد از این دوری همه چیز روی روال نیست، ولی به هر حال شرایط جدیدی است و باید عادت کرد؛ زندگی ادامه دارد. به نظرم اگر بازیگر نخواهد به زندگی‌اش خدشه‌ای وارد نمی‌شود. ضمن این که ما هنوز جدا نشدیم و فقط جدا زندگی می‌کنیم.
  خوانندگی را دلی انجام می‌دهم
  خوانندگی را دوست دارم و دلم می‌خواهد گاهی اوقات یک کارهایی را دلی انجام می‌دهم، ولی به شکل جدی و این که برایش برنامه‌ریزی داشته باشم، نه. البته بدم نمی‌آید این کار را ادامه بدهم و دنبالش هستم اما می‌خواهم یک ترک خوب بیرون بدهم تا بازتاب مردم را ببینم.
  تنبل هستم ولی …
  یک کمی تنبل هستم ولی برای یک فیلم و تعهدی که دارم تنبل نیستم و کارم را به موقع و خوب انجام می‌دهم.
  حمید آبی‌دوست
  طرفدار استقلال هستم البته این رنگ‌ها بیشتر برای جدا شدن فوتبال است ولی عملکرد استقلال امسال خیلی جالب نبود.
  حسرت زندگی …
  کار کردن با علی حاتمی برای من حسرت است. من کار کردن با داریوش مهرجویی را هم دوست دارم و ممکن است کار کردن با ایشان تبدیل به حسرت نشود و در حال حاضر برایم یک آرزوست ولی کار کردن با علی حاتمی برای من حسرت شده است.
  اگر به گذشته برگردم …
  فکر نکنم دوباره این کار را شروع کنم شاید دکتر شوم.
  مشکلات زندگی من
  اتفاق هولناک نداشتم ولی مشکلات در زندگی همه هست و دوری و جدایی از همسرم می‌تواند اتفاقی باشد که شاید نباید پیش می‌آمد ولی اتفاق افتاد.
  پول در زندگی من
  بعد از سلامتی و انسانیت پول از همه چیز مهم‌تر است و جزو شروط لازم و کافی برای زندگی است.
  آرزو برای مردم
  مردم کشورمان قهرمان‌شان را در فیلم‌های ترکی و خارجی می‌بینند دوست دارم به دوران برگردند و قهرمان را در فیلم‌های کشور و خودمان ببینند البته شرایط و مدیریت فرهنگ کشور باید کمک کند سینما به سمت ناامیدی نرود تا مردم به تماشای فیلم‌ها بروند و حال‌شان خوب شود.
  اگر من مسئول بودم به هیچ عنوان نمی‌گذاشتم تمام سینما به این سمت برود. من نمی‌گویم مشکلات دیده نشود با فیلم‌هایی که درد مردم را بازگو می‌کنند، ساخته نشوند؛ در همه دنیا مشکلات وجود دارد سینما تماشاخانه فقر است یعنی ملت آرزوهایشان را روی پرده می‌بینند تا دلشان شاد شود سینما نباید تک بعدی باشد.

  برچسب ها :

  نظرات