آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ , Thursday 23 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68376
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راه راهور ناجا با اشاره به وضعیت جاده‌های کشور، گفت: علت تصادفات زنجیره‌ای اخیر لغزندگی و مه گرفتگی بوده است.

  هراز یکطرفه شد/ چالوس فعلا یک طرفه نیست/ لغزندگی جاده‌ها و مه‌گرفتگی علت تصادفات جاده‌ای است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال،

  سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راه راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور اظهار داشت: در استان‌های زنجان (محورهای ملازم- تخت سلیمان)، مازندران (محورهای کیاسر و  ارتفاعات هراز- فیروزکوه) و گیلان (محورهای اسالم به خلخال و کوهین) بارش برف گزارش شده است.

  سرهنگ رحمانی افزود: بارش باران نیز در اکثر محورهای استان  البرز، اصفهان، لرستان، گلستان، کردستان، مازندران، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری مشاهده شده است.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راه راهور ناجا ادامه داد: در محورهای قوچان به مشهد، آزادراه تهران – ساوه نیز بارش باران گزارش شده است.

  وی گفت: ترافیک نیمه سنگین کرج به چالوس نیز گزارش شده است.

  سرهنگ رحمانی یادآور شد: مه‌گرفتگی و کاهش دید نیز در استان‌های خراسان رضوی، تربت حیدریه، مشهد- کلات و همینطور گردنه حیران مشاهده می‌شود.

  وی افزود: در حال حاضر تنها مسیر شمال به جنوب جاده هراز در جریان است و دیگر جاده‌های کشور یکطرفه نشده‌ است.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راه راهور ناجا درباره تصادفات زنجیره‌ای که در بعضی از جاده‌های کشور اتفاق افتاده است، گفت: از رانندگان تقاضا می‌شود با توجه به لغزنده بودن جاده‌ها، مه‌گرفتگی و همینطور کاهش دید سرعت خود را کاهش دهند و اکثر تصادفات امروز به دلیل وضعیت جوی پایدار بوده است.

  سرهنگ رحمانی افزود: با توجه به اینکه موج اول بازگشت سفرهای نوروزی آغاز شده است نباید محدودیتی در سطح جاده‌ها برای بازگشت مسافران ایجاد کرد و رعایت نکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی قطعا در کاهش تصادفات و سفری ایمن تاثیرگذار است.

   

  فارس

  برچسب ها :

  نظرات