آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ , Saturday 18 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68364
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ششمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دقایقی پیش و راس ساعت ۸ صبح در سراسر کشور آغاز شد.

  ششمین روز ثبت‌نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال، مستقر در ستاد انتخابات تهران، ششمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دقایقی پیش و راس ساعت ۸ صبح در فرمانداری و بخشداری های سراسر کشور آغاز شد.

  ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر تهران نیز از ساعت ۸ صبح امروز نیز در محل فرمانداری تهران آغاز شده و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت.

  به گفته علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور تعداد کل ثبت نام کنندگان فقط در روز پنجم (روز گذشته) در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تعداد ۲۸ هزار و ۲۴۰ داوطلب بوده است.

  به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت، اقدام به پیش ثبت نام کرده و از دفاتر مزبور شماره رهگیری دریافت و شخصاً با در دست داشتن اصل مدارک زیر و شماره رهگیری به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر است:

  ۱- اصل شناسنامه عکس دار و دو نسخه تصویر کلیه صفحات آن

  ۲- اصل کارت ملی و تصویر آن

  ۳- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم برای مردان یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی طبق ماده ۱۰ قانون نظام وظیفه عمومی و تصویر آن

  ۴- چهار(۴) قطعه عکس جدید ۴ × ۳

  ۵- ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و ارایه اصل و یک نسخه تصویر مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت.

  ۶- دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان شورای روستاهای تا دویست خانوار جمعیت و ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان شورای روستاهای بالای دویست خانوار

  ۷- کسانی که در دوره های قبل عضو شورا بوده اند به شرطی که در همان محل کاندیدای عضویت در شورا باشند از شرط مدرک معافند.

  ۸- اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل جهت مشمولین ماده ۲۸ قانون.

  ۹- اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر

  ۱۰- ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.

  گفتنی است، ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفندماه آغاز و تا ۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

   

  فارس

  برچسب ها :

  نظرات