آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63169
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد:

  رزمایش دفاع از کوی و برزن و ساحل در محمودآباد برگزار می‌شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سیدتقی کیا بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه‌های رزمایش دفاع از کوی و برزن در این شهر پرداخت.

  وی اظهار کرد: رزمایش الی‌بیت‌المقدس در دو مرحله دفاع از کوی و برزن و دفاع از ساحل در ششم و هفتم آبان و ۱۳ و ۱۴ آبان به صورت استانی برگزار می‌شود.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد افزود: این رزمایش با هدف آشنایی نیروهای بسیجی و عامه مردم در مقابل هرگونه فعالیت‌های دشمن از سوی کشورهای همسایه است تا بتوانند در روز مبادا از طریق ساحل حمله دشمن را خنثی کنند.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: در رزمایش دفاع از کوی و برزن سه گردان بیت‌المقدس حوزه حضرت موسی (ع) سرخ‌رود و حضرت نوح(ع) محمودآباد و حضرت ابراهیم گالش‌پل با توجه به تجربه سال‌های گذشته در ۱۳ و ۱۴ آبان این رزمایش را برگزار می‌کنند.

  کیا با اشاره به اهمیت آموزش و تقویت توان نظامی و دفاعی نیروهای بسیجی، ادامه داد: به طور متوسط هر ساله چهار بار دوره آموزشی ویژه نیروهای عضو گردان در قالب تست آمادگی جسمانی و تیراندازی و مدیریت بحران و آموزش و سازماندهی به شکل کلاس‌های هشت و ۲۴ ساعته برگزار می‌شود.

  وی تصریح کرد: برگزاری این دسته از رزمایش‌‎های نظامی سبب حفظ انسجام و تقویت بنیه دفاعی در نیروهای بسیجی و مردم عادی می‌شود و امروز بر همه واجب است که هوشیارانه در کشور گام بردارند و از تحرکات دشمن خارجی و داخلی غافل نشوند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد در پایان گفت: این رزمایش‌ها صرفاً هر سال برای آمادگی نیروهای مردمی، بسیجی، مسؤولان و به نوعی همه آحاد جامعه است تا در مواقع لزوم بتوانند دست در دست هم از ارزش‌های نظام دفاع کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات