آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62508
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مهر, ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > گزارش تصویری
 •   

  نماینده فرزندان شاهد شاغل در شهرداری های مازندران:

  میراث بجای مانده از پدرانمان یک راه ناتمام است و یک لباس خاکی/ لازم باشد لباس خاکی پدر بر تن می کنیم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ عمار قاسمی در گفت و گوی اختصاصی با آوای شمال با اشاره به اینکه فرزندان شهدای شاغل در شهرداری های مازندران با درس گرفتن از سیره عملی پدرانشان در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، گفت: هیچ گاه از مسیر انقلاب خارج نشدیم و با تمام وجود در راه خدمت به کشور و مردم قدم بر می داریم.

  وی افزود: متاسفانه برخی از مدیران در لباس خدمت نه تنها به خدمت رسانی مشغول نیستند که با نام انقلاب در حال خیانت و سوء استفاده هستند.

  نماینده فرزندان شاهد شاغل در شهرداری های مازندران با بیان اینکه در حال حاضر کارگران زحمتکش و پرسنل پرتلاش شهرداری محمودآباد در سایه بی تدبیری مسئولان چندین ماه است که حقوق و مزایا را دریافت نکردند، اظهار کرد: کارگران در این شرایط بد اقتصادی و معیشتی باید شرمنده خانواده های خود باشند در حالی که مسئولان زیربط به فکر منافع خودشان هستند.

  مدیر روابط عمومی شهرداری محمودآباد خاطرنشان کرد: چرا مدیران شهری که با وعده های توسعه شهری از مردم رأی گرفتند، امروز به دنبال زد و بندهای سیاسی و اقتصادی هستند در حالی که برای صندلی هایی که در اختیار دارند، خون های زیادی از جمله خون پاک پدرانمان بر زمین ریخت.

  قاسمی با اشاره به اینکه از پدرانمان تنها یک راه ناتمام به عنوان میراث برجای مانده است، افزود: اگر لازم باشد برای ادامه راه شهدا، لباس خاکی پدرانمان را بر تن می کنیم و جلوی این زیاده خواهی ها و سوء استفاده ها را خواهیم گرفت.

  مشاور معاون عمرانی استاندار مازندران در امور فرزندان شهدای شاغل در شهرداری های مازندران تصریح کرد: مسئولان که دم از پایبندی به نظام و انقلاب می زنند، چرا به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توجهی نمی کنند و چگونه می خواهند جواب شهدا و امام شهیدان را بدهند.

  وی در پایان گفت: امیدواریم مسئولان ارشد شهرستان در این مسئله ورود پیدا کنند و اندکی از زخم های کارگران متعهد و درمانده شهرداری را التیام بخشند.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات