آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ , Sunday 18 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60923
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > سیاسی > فرهنگی
 •   

  نوش آبادی در گفت‌وگو با دانا:

  همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای ممنوع است/ هنرمندانی که چارچوب‌های قانونی را رعایت نکنند مرتکب تخلف شده و این اقدام قابل پیگیری است

  به گزارش آوای شمال؛

  اوای شمال/ درخصوص پیوستن برخی بازیگران ایرانی به شبکه “جم” اظهار داشت: وقتی فردی تصمیم می‌گیرد به شبکه های خارجی و ماهواره ای بپیوندد وزارت ارشاد نمی تواند اقدامی سلبی انجام دهد.

  وی با بیان اینکه نهادهایی که مسئول این کار هستند و می‌توانند اقدامات پیشگیرانه انجام دهند، باید با آنها برخورد لازم را داشته باشند، افزود: وقتی رفت و آمد به کشورها برای افراد آزاد است و کسی هم  اعلام نمی‌کند که برای چه کاری به کشوری سفر می‌کند، نمی‌توان اقدامی انجام داد.

  سخنگوی وزارت ارشاد تصریح کرد: باید علت پیوستن این هنرمندان به شبکه هایی که با اهداف انقلاب و جمهوری اسلامی در تضاد هستند مورد آسیب شناسی قرار بگیرد.

  نوش آبادی با اشاره به اینکه این شبکه ها به دنبال برهم زدن حیات خانواده های ایرانی، نفوذ فرهنگی و منافع سیاسی و افتصادی هستند، گفت: کسانی هم که به این شبکه ها پیوسته اند با آگاهی کامل از این نوع کار در شبکه های ماهواره ای این اقدام را انجام داده اند.

  وی در ادامه اضافه کرد: در این رابطه اقدامی که بخواهد به صورت قانونی و یا سلبی از طرف وزارت فرهنگ صورت بگیرد امکان پذیر نیست.

  وی با بیان اینکه این افراد بهانه شان برای خروج از کشور، فراهم نبودن زمینه های کاری بازیگران است، بیان کرد: همکاری با شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب و مخالف نظام ممنوع است و هیچ توجیهی برای پیوستن آنها وجود ندارد.

  سخنگوی وزارت ارشاد با اشاره به اینکه مسئولین در تلاش هستند تا دغدغه های هنرمندان را برطرف کنند، عنوان کرد: کسی که چهارچوب های قانونی نظام را رعایت نکند مرتکب تخلف شده و این اقدام قابل پیگیری است.

  نوش آبادی خاطر نشان کرد: همین هنرمندان پس از مدتی از کار با شبکه های ماهواره ای متوجه این خسران و ضرر شده اند که چه اشتباه بزرگی را انجام داده اند.

  وی با بیان اینکه در داخل کشور شاهد هنرمندان متعهد و نجیبی هستیم که با حداقل ها در حال زندگی هستند، گفت: کم کاری در ایران و یا عدم اغقال نهادهای فرهنگی و هنری دلیلی بر پشت پا زدن به اعتبار چندین ساله یک هنرمند نمی شود.

  برچسب ها :

  نظرات