آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60591
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

  رسیدگی به ۷ هزار تخلف در تعزیرات حکومتی مازندران/ عدم درج قیمت در صدر تخلفات

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ مهدی عباسی در گفت‌وگو با مازند اصناف از رسیدگی به بیش از ۷ هزار و ۱۹۸ فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی مازندران در ۴ ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.

  وی افزود: تعزیرات حکومتی در حوزه‌های مختلف از جمله قاچاق کالا و ارز، کالا و خدمات، بهداشت و درمان صلاحیت رسیدگی دارد که بیشترین تخلف به بخش کالا و خدمات اختصاص دارد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه در این مدت متخلفان به پرداخت ۲۱ میلیارد و ۴۲ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۵۵۲ ریال جزای نقدی محکوم شدند، تصریح کرد: بیشترین تخلف‌های انجام شده مربوبط به عدم درج قیمت با ۲ هزار و ۷۲۰ فقره، گرانفروشی با یک هزار و ۷۱۸ فقره، عدم ارائه فاکتور خرید با ۶۹۲ فقره، کم فروشی و تقلب با ۳۶۵ فقره، حراج با ۱۰۹ فقره، عدم رعایت بهداشت با ۲۰۸ فقره، تداخل صنفی با ۱۱۱ فقره و کالای تاریخ مصرف گذشته ۴۵ فقره است.

  عباسی با بیان اینکه دو طرح نظارتی ویژه مدارس غیرانتفاعی و طرح تابستانه ویژه سواحل دریا در حال اجراست، اظهار کرد: در این طرح‌ها که در قالب گشت‌های مشترک و با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی و بازرسان دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، با متخلفان در محل وقوع تخلف برخورد قانونی خواهد شد.

  وی در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بخش‌های مختلف که در حدود صلاحیت تعزیرات حکومتی است، مراتب را به شعب تعزیرات حکومتی در استان یا سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

  برچسب ها :

  نظرات