آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60589
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران مطرح کرد

  وضعیت نامناسب مازندران در حوزه اجتماعی/ ۳۰ منطقه بحرانی استان ساماندهی شد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا یونسی در نشست ستون‌نویسان فرهنگی استان که در اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: مازندران وضعیت نامناسبی در حوزه سرمایه اجتماعی، طلاق، فساد اخلاقی و اعتیاد دارد.

  وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تنها انقلاب مکتبی و فرهنگی جهان بود، افزود: از بدو وجود انسان همه جوامع و فلاسفه به دنبال آرمان شهر و افزایش سرمایه اجتماعی بودند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اقدامات اجتماعی دولت یازدهم، خاطرنشان کرد: دولت از روزهای ابتدایی فعالیت خود به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی بود و از این رو کمیته‌های ویژه‌ایی را راه‌اندازی کرد.

  یونسی تصریح کرد: دولت یازدهم سازمان رصد اجتماعی را برپا کرد تا با ارائه گزارش مستمر درصدد پیمایش آسیب‌های اجتماعی برآمده است.

  وی با تاکید بر مقابله با آسیب‌های اجتماعی، گفت: یکی از آسیب‌های اجتماعی در سال‌های گذشته وجود مناطق و محلات آلوده و بحرانی بود که با درایت مسئولان استانی ۳۰ منطقه در مازندران شناسایی و ساماندهی شدند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه طرح جامع مبارزه با مواد مخدر در استان تدوین شد، اضافه کرد: استان به ۹ منطقه تقسیم‌بندی شد تا سیاست‌های ابلاغی متناسب با هر منطقه اجرایی می‌شود.

  یونسی در پایان در تشریح اقدامات اجتماعی و فرهنگی در استان، بیان کرد: استراتژی ما کاهش ۵ درصدی معتادان، جلوگیری و سپس کاهش میزان طلاق در استان است.

  برچسب ها :

  نظرات