آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60553
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استخدام بیش از ۵۰۰ نفر در ۴ دستگاه اجرایی مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ احمد مظفری دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران گفت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران با ۴۶۶ نفر استخدام بیشترین سهم استخدامی را در این آزمون دارد .

  وی ادامه داد: در این آزمون بیش از ۵۰ نفر در ۳ دستگاه اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی، اداره کل دامپزشکی و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی جذب و بکار گرفته خواهند شد.

  مظفری تصریح کرد: در این مرحله آزمون استخدامی ۲۶۲ پرستار برای ۱۷ بیمارستان و مراکز آموزشی و درمانی ۶۹ کاردان فوریت های پزشکی و ۴۳ ماما بیشترین تعداد استخدامی را به خود اختصاص داده است .

  وی اظهارکرد: داوطلبان برای اطلاع دقیق از شرایط، رشته های مورد نیاز و مدارک مورد نیاز ثبت نام می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

  مظفری تاکید کرد: در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران، داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر ضروری است .

  مظفری گفت: ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی از روز پنج شنبه ۳۱ تیر آغاز شده و تا روز چهارشنبه ششم مرداد ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش ادامه خواهد داشت.

  سخنگوی شورای اطلاع رسانی مازندران تاکید کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و آزمون نیز به صورت هماهنگی روز جمعه ۱۹ شهریور برگزار خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات