آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60476
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران:

  افتتاح دفتر BBC در کشور مهم‌ترین گذرگاه نفوذ است/ دانشجویان در برابر این جریان نفوذ سکوت نخواهند کرد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران در واکنش به راه اندازی دفتر BBC در کشور و به‌ویژه مازندران بیانیه‌ایی صادر کرد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

  یکی از بخش‌های پُرخرج دشمنان عبارت است از بخش رسانه علیه جمهوری اسلامی. همّت این جریان رسانه‌ای این است که بر روی یک نقاطی تکیه کند که جمهوری اسلامی را می‌تواند زمین‌گیر کند. مقام معظم رهبری-دیدار با دانشجویان، رمضان ٩۵

  در روزهای اخیر خبری عجیب در محافل خبری مبنی بر درخواست BBC برای دایر کردن سه دفتر در شهرهای تهران، اصفهان و ساری منتشر شد. درخواستی که بنا بر خبرهای رسیده به وزارت خارجه تحویل داده شد تا مورد بررسی قرار گیرد.

  از مکر و وقاحت بنگاه خبر پراکنی انگلیسی این قبیل اقدامات بعید نبوده و نیست اما چیزی که جای تعجب دارد در دستور بررسی قرار گرفتن این درخواست در دولت است که با منافع ملی و رویکرد انقلابی به شدت در تضاد است. آیا دولت محترم پشت این درخواست، اهداف پلید و فتنه‌انگیز دشمن کینه‌توز این ملت انقلابی را نمی‌بیند که این درخواست را در دست بررسی قرار داده است؟

  به راستی آیا دولت محترم خباثت‌ها و خدعه‌های این بازوی رسانه‌ای انگلیس را در قبال ایران به یاد نمی‌آورد؟ آیا دولت محترم به یاد نمی‌آورد BBC فارسی همان رسانه‌ای است که با دعوت از ضد انقلاب‌های فراری مانند گنجی، مهاجرانی و … علنا مقدسات بیش از یک میلیارد مسمان را مورد توهین و پیامبری نبی مکرم اسلام و وجود امام زمان(عج) را مورد تردید قرار داده است؟

  آیا دولت محترم به یاد نمی‌آورد BBC فارسی چه نقش غیرقابل‌‌انکاری در شکل‌گیری و ادامه فتنه سال ٨٨ داشته است؟ آیا یادآوری برنامه‌های شبهه‌برانگیز و همراه با سیاه‌نمایی و دروغ BBC درباره جمهوری اسلامی کار دشواری است؟ حتی اگر تمام این موارد و ده‌ها مورد دیگر از خباثت‌های BBC فارسی را از یاد برده اند!

  آیا  یادآوری فتنه اخیر BBC برای تخریب شخصیت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی که در سالگرد رحلت ایشان سعی در شبهه‌افکنی درباره منش رفتاری و ضدآمریکایی امام داشتند هم از حافظه دولتمردان پاک شده است!؟

  هنوز از طرح موضوع نفوذ پس از برجام توسط رهبری بیش از یک سال نگذشته است که شاهد این نفوذ رسانه‌ای کاملا آشکار هستیم. پس از وقاحت BBC در دخالت در انتخابات ایران و خط دهی در مورد رای ندادن به برخی افراد انقلابی که با سکوت قابل تامل مسئولان دولت همراه بود، اینک BBC آنقدر وقیح شده است که پس از دخالت در امور ایران قصد نفوذ و حضور فیزیکی در کشور دارد. حضور فیزیکی از آن جهت برای غارتگر سال‌های نه چندان دور ایران مهم است که می‌تواند بستر جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات از بطن جامعه را برای سیاستگذاری‌ها در رابطه با ایران فراهم کند و BBC  برای دستیابی به این هدف مهم، استان ولایتمدار مازندران را به علت جایگاه خاص آن در کشور انتخاب کرده است.

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران به نمایندگی از دانشجویان این استان شهیدپرور و دیار علویان، مخالفت صریح و قاطع خود را با این درخواست مضحکانه و در عین حال قبیح اعلام می‌کند و به دولت محترم درباره اهداف حضور این رسانه استعمار پیر و عواقب دایر شدن دفتر آن هشدار می‌دهد و نیز اعلام می‌دارد در برابر این گذرگاه‌های نفوذ که کشور و استان را با تهدید بزرگی مواجه می‌ کند سکوت نخواهد کرد و از پای نخواهد نشست.

  لذا صریحا اعلام می‌دارد که تمام مسئولیت موافقت با تاسیس دفتر BBC در استان مازندران و به تبع آن شکل‌گیری جریان‌های اعتراضی بر عهده دولت خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات