آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد در دیدار با نماینده سرمایه‌گذاران کویتی:

  محمودآباد پتانسیل سرمایه‌گذاری خارجی را دارد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور در دیدار با هیئت سرمایه‌گذار کویتی اظهار داشت: شهرستان محمودآباد از ظرفیت‌ها و موهبت‌های خدادادی بسیاری همچون دریا، جنگل، زمین‌های حاصل‌خیز برخوردار است که می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.
  وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کشورهای دنیا برای سرمایه‌گذاری در ایران و به ویژه مازندران اعلام آمادگی کرده‌اند، افزود: شرایط سرمایه‌گذاری در ایران در دوران پسابرجام بهبود یافته و با توجه به امنیت مطلوب، کشورهای مختلف تمایل به سرمایه‌گذاری در ایران دارند.
  فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: دولت مسیر سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف را هموار کرده و مدیریت استان و شهرستان نیز برای آسان سازی شرایط سرمایه‌گذاری آمادگی دارد.
  یوسف پور بیان داشت: اجرای برجام، نقش بسیار مهمی در توسعه روابط با کشورهای خارجی داشته است.
  فرماندار محمودآباد با اشاره به پتانسیل بالای جذب سرمایه‌گذار در محمودآباد اظهار کرد: این شهرستان در حوزه گردشگری، صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی برای سرمایه‌گذاری آمادگی کامل دارد.
  یوسف الجزاف نماینده سرمایه گذاران کویتی نیز با ابراز علاقه برای سرمایه‌گذاری در ایران گفت: مازندران شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری را دارد و امیدواریم با حمایت مسئولان ایرانی بتوانیم روابط و سرمایه گذاری خود را گسترش دهیم.

  photo_2016-07-24_13-18-33


  نظرات