آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , Thursday 15 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60036
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  جدیدترین ادعاهای واهی و مضحک غرب علیه تهران؛

  رییس پیشین سازمان اطلاعات آمریکا: القاعده در ایران سلاح شیمیایی و بیولوژیک می‌سازد/ بن لادن در تهران مخفی شده بود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به نقل از پایگاه خبری ویکلی استاندارد، مجری برنامه فاکس نیوز از ژنرال مایک فلین، رییس پیشین سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا درباره جزئیات شگفت‌انگیز کتاب جدیدش سوال کرد.

  مجری از فلین پرسید: یکی از موارد جنجالی در کتاب شما درباره این موضوع بود که گروه تروریستی القاعده در ایران بر روی ساخت تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک کار می‌کند. ژنرال فلین در پاسخ مدعی شد: واقعیت این است که ما باید با مردم آمریکا صادق باشیم. ما با دشمنی مواجه هستیم که مایل به استفاده از تسلیحات کشتار جمعی است. مردم آمریکا تصور می‌کنند ایران و القاعده دشمنان ما هستند. واقعیت این است که ما سال‌ها است شاهد حمایت‌های گسترده تهران از القاعده هستیم. ایران محور جابه‌جایی فرامین بن لادن و کنترل آنچه که القاعده در عراق انجام می‌داد، بود. ما فهمیده بودیم که سرکرده القاعده در ایران مخفی شده است. آنها این روابط (حسنه) را با هم دارند که به ایدوئولوژی افراطی آنها بازمی‌گردد. همان افراط‌گرایی که ما با آن مواجه هستیم.

  ژنرال فلین در جدیدترین کتاب خود با انتشار مطالبی واهی، به زعم خود جزئیات گسترده‌ای از روابط میان ایران و القاعده را افشا کرده است. با این وجود، دونالد ترامپ – نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – که فیلن از او حمایت کرده است، به اشتباه معتقد است صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق دشمن تروریست‌های افراطی بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات