آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , Wednesday 14 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 59977
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  نقش صداوسیما در عملیاتی کردن اقتصادمقاومتی از زبان رئیسی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران رسانه ملی با تاکید بر نقش تبیینی صداوسیما در عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصادمقاومتی گفت:

  سیاست‌های مصوب و ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی تاکنون آنچنان که شایسته بوده تبیین و ابعاد مختلف آن آشکار نشده و این مهم نیز از جمله رسالت‌های بزرگ صدا و سیما در حوزه اقتصاد مقاومتی است که باید به آن اهتمام ویژه داشت.

  رئیسی با بیان اینکه سخن گفتن از اقتصاد مقاومتی بدون توجه به تولید ملی و مبارزه بی‌امان با قاچاق کالا معنا ندارد و این امر از ضروریات تحقق این نوع اقتصاد است گفت: برای عملی شدن اقتصاد مقاومتی نیز باید ابتدا الزامات و اقتضائات آن به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و برای جامعه روشن شود. این امر نیز برعهده دست اندرکاران، برنامه سازان و هنرمندانی است که در رسانه ملی توفیق خدمت دارند.

  تولیت آستان قدس رضوی همچنین با اشاره به اینکه فقر، فساد و تبعیض به هیچ عنوان زیبنده جامعه اسلامی ایران نیست و همه بخش‌ها و دستگاه‌ها باید با آن‌ به صورت جدی برخورد کنند، گفت: اراده مجموعه نظام مقدس اسلامی نیز به گونه ای است که با این سه زشتی با جدیت مقابله کند.

  وی با اعلام اینکه در دوره جدید و با منشور هفتگانه مقام معظم رهبری، آستان قدس رضوی در کنار کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر نهادهای حمایتی افتخار کمک‌رسانی به ضعفا و محرومان را دارد، اما باید توجه داشت که این کمک‌ها صرفا التیام بخش و مقطعی بوده و مرهمی بر آلام مستمندان است.

  راه‌حل اساسی برطرف نمودن مشکلات محرومان و ضعفا را تنها در گروی تحقق اقتصاد مقاومتی و اصلاح سیاست‌های کلان پولی، مالی، بانکی، کنترل واردات، توجه به صادرات و … برشمرد

  برچسب ها :

  نظرات