آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 59839
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره بهزیستی محودآباد در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردها و دست ساخته‌های هنری معلولان بیان کرد:

  توجه به معلولان باعث نقش آفرینی آن‌ها در جامعه می‌شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به مناسبت هفته بهزیستی نمایشگاه دستاوردها و دست‌ساخته‌های هنری معلولان دو شهر محمودآباد و آمل به صورت مشترک، صبح امروز با حضور مسئولین و علاقه مندان در شهرستان آمل افتتاح گردید.

  خلیل محمودی رئیس اداره بهزیستی شهرستان محمودآباد با بیان اینکه این نمایشگاه دست‌‌ساخته‌ها و دستاورد معلولان و اعضای خانواده بهزیستی افراد زیر پوشش شامل نابینایان، کم‌ بینایان، کم‌ شنوایان، ناشنوایان، معلولان جسمی و حرکتی، زنان بی‌سرپرست و سرپرست خانوار توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتنه است، افزود: توجه به معلولان می‌تواند باعث نقش آفرینی آن‌ها در جامعه باشد و این مهم باید بیش از گذشته مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

  وی معلولان را قطب تپنده و بیدار اجتماع دانست که می‌توان با برنامه‌ریزی درست از ظرفیت‌های بی‌شمار آنها برای پیشرفت و تعالی کشور استفاده کرد.

  رئیس بهزیستی محمودآباد تغییر نگرش نسبت به توانمندی‌های این عزیزان را یکی از اهداف افتتاح این نمایشگاه برشمرد و آن را مایه مباهات دانست و از هنرمندان در عرصه‌های مختلف خواست تا با حضور در این نمایشگاه، مسئولان را در تثبیت این چشم‌انداز یاری کنند.

  این مسئول برپایی این نمایشگاه را حاصل تلاش معلولان و انجمن‌های مختلف دو شهر محمودآباد و آمل بیان کرد و از عموم علاقه‌مندان برای بازدید و خرید آثار دعوت به عمل آوردد.

  شایان ذکر است این نمایشگاه شامل ۳۰ غرفه متشکل از بخش‌های غذای سنتی و محلی، تابلوفرش و فرش دست ‌بافت، کارهای چینی و سرامیکی، برش‌های لیزری، منبت، معرق، کارهای هنری با چوب، صنایع دستی و دیگر بخش‌ها می‌باشد که در دو شیفت صبح و عصر در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان آمل آماده حضور علاقه‌مندان است.


  نظرات