آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , Thursday 15 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 59727
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مظلومی: سازمان لیگ حق و حقوقم را ضایع نکند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سرمربی فصل گذشته استقلال به شدت از رفتاری که سازمان لیگ و باشگاه با او می‌کنند ناراحت است. علیرضا منصوریان در حالی برای لیگ شانزدهم به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است که هنوز قرارداد پرویز مظلومی با این باشگاه فسخ نشده است. مظلومی فصل گذشته با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرده است و باشگاه بدون اینکه مبلغ قرارداد فصل دوم او را بدهد و در واقع قرارداد مربی فصل گذشته خود را فسخ کند، با منصوریان قرارداد امضا کرده است.

  اما نکته عجیب این است که سازمان لیگ هم مدعی شده است که کارت مربیگری مظلومی باطل شده است و منصوریان مشکلی برای ثبت قراردادش ندارد. پرویز مظلومی در این باره می‌گوید: این مساله واقعا عجیب است و برای خود من هم جای سوال دارد. مگر می‌شود که قرارداد من نادیده گرفته شود؟ من با استقلال قرارداد دارم و تا زمانی که باشگاه با من تسویه حساب نکند و قراردادم فسخ نشود نمی‌تواند با مربی جدیدی قرارداد امضا کند و اینکه چرا سازمان لیگ چنین تصمیمی گرفته است واقعا برای من جای سوال دارد.

  اما سوال بعدی این است که وقتی مظلومی با استقلال قرارداد دارد چطور سازمان لیگ اقدام به ابطال کارت مربیگری با این مربی کرده است. این‌ها سوال‌هایی است که مظلومی را حسابی ناراحت کرده است و اعتقاد دارد کار سازمان لیگ غیرقانونی بوده است. مظلومی دراین باره هم می‌گوید: می‌دانم که کارت من باطل شده است چرا که سازمان لیگ این کارت‌ها را برای یکسال صادر می‌کند و این اصلا موضوع عجیب نیست ولی با توجه اینکه قرارداد من با استقلال ۲ ساله است باید دوباره برای من کارت صادر شود. من از برخورد مسئولان سازمان لیگ تعجب می‌کنم چرا حق مربی‌های فصل گذشته را رعایت نمی‌کند. ما هم برای استقلال زحمت کشیده‌ایم و نباید آنها راهی را جلوی پای باشگاه قرار بدهند که کسی که زحمت کشیده است نتواند به حق و حقوق خود برسد.

  مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ در جدیدترین اظهار نظر خود مدعی شده است که باشگاه‌ها در عقد قرارداد با کادرفنی محدودیتی ندارند و به همین دلیل باشگاه استقلال می‌تواند قرارداد منصوریان را بدون فسخ قرارداد با مظلومی ثبت کند. مظلومی در این باره هم می‌گوید: سوال من این است که اگر در فصل نقل و انتقالات با باشگاهی قرارداد امضا می‌کردم در صورتی که با باشگاه استقلال قرارداد داشتم سازمان لیگ اجازه  می‌داد قراداد من ثبت شود؟ سازمان لیگ باید همه را به یک چشم نگاه کند و نباید کاری کند که حق و حقوق ما ضایع شود. من به خاطر استقلال فعلا حرفی نمی‌زنم اما در زمان مناسب قطعا از خودم دفاع خواهم کرد.

  برچسب ها :

  نظرات