آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , Wednesday 14 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 59571
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس هیئت ووشوی استان مازندران:

  محمودآباد توان تبدیل‌شدن به قطب ووشوی غرب استان را دارد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای‌شمال، علیرضا قهاری رئیس هیئت ووشو مازندران به همراه اعضای هیئت با حضور در محمودآباد و ضمن بازدید از سالن شهدای ترسیاب، در  محل اداره ورزش و جوانان با شعبان‌پور سرپرست این اداره به گفت‌وگو نشست و در خصوص عملکرد و مشکلات این هیئت بحث و تبادل نظر پرداختند.
  قهاری در دور جدید بررسی عملکرد هیئت‌های ووشو با حضور در محمودآباد و دیداری که با سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انجام شد، گفت: برنامه‌ریزی، تعامل و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، ووشوی محمودآباد می‌تواند دوباره به جایگاه اصلی خود برگردد.
  وی با اعلام اینکه استقبال از رشته‌های پر تعدد ووشو زیاد است، تصریح کرد: آنچه که در این زمینه شاهد آن هستیم علاقمندی جوانان و نوجوانان به رشته ووشو است  که به نظر میرسد زمینه‌هایی فراهم شده تا این رشته ورزشی بیش از گذشته جایگاه واقعی خود را در این شهرستان پیدا کند.
  رئیس هیئت ووشو مازندران خواهان مسئولیت، توام با اجرای عملکرد مفید برای اعضای هیئت ووشو شهرستان شد و تصریح کرد: هنگامی می‌توانیم قابلیت‌های ووشو شهرستان را در حد واقعی خود نشان دهید که به دور از حاشیه‌ها فعالیت کنید.
  قهاری با اشاره به پتانسیل‌های موجود در ورزش شهرستان محمودآباد، تاکید کرد: با توجه به استعدادهای موجود در  محمودآباد و جوانان مستعد این شهرستان و البته با تبدیل‌شدن سالن ترسیاب به آکادمی و خانه ووشو  که مقدمات این کار نیز انجام گرفته، این پتانسیل وجود دارد که محمودآباد به قطب ووشو در غرب استان تبدیل شود و مطمئن باشید در این راه برای پیشرفت ووشو این شهر از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
  رئیس هیأت ووشو استان در پایان برنامه‌ریزی منسجم و کارشناسی و استفاده از حمایت‌کنندگان مالی و دوری از حواشی و تعامل با یکدیگر را گام‌های اصلی پیشرفت و ترقی ورزش علی‌الخصوص ووشو دانست.
  رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان محمودآباد در بازدید سرزده مسئولین هیئت ووشو استان گفت: برگزاری نشست و بررسی مشکلات هیئت ووشو محمودآباد در این اداره عاملی موثری در رشد و توسعه ورزش ووشو این شهرستان خواهد شد.
  شعبان‌پور با بیان اینکه ووشوی محمودآباد چند سالی است درجا می‌زند، افزود: شهرستان محمودآباد پتانسیل بسیار بالایی در سطح قهرمانی دارد و با راه‌اندازی سالنی مخصوص به ووشو که از لحاظ زیر ساختی دارای خانه اختصاصی می‌شود، شهرستان محمودآباد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
  شعبان‌پور در پایان از نگاه مسئولانه هیئت ووشو استان که در بین دیگر هیئت‌های ورزشی چنین حرکاتی کم نظیر می‌باشد قدردانی کرد.


  نظرات