آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  ادامه راه شهدا با تفکر بسیجی لازمه پیشرفت کشور است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ یحیی یوسف پور امشب در اجتماع بسیجیان پایگاه سوراخ مازو شهر محمودآباد با گرامیداشت هفته گرانقدر بسیج گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل تغییر تمامی نگرش های دنیا بود.

  وی افزود: به همین سبب دشمنان زیادی با ایجاد توطئه های متخلف همچون کودتا، ترور و جنگ به دنبال از بین بردن نظام اسلامی ایران بودند.

  فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به اینکه تفکر و اندیشه ناب بنیانگذار انقلاب اسلامی در ابتدای جنگ با تشکیل بسیج شکل گرفت و حماسه های بزرگ دفاع مقدس را آفرید، تصریح کرد: بر اساس همین اندیشه ناب بود که بهترین فرزندان این سرزمین در جبهه ها حضور پیدا کردند و از کیان انقلاب دفاع کردند.

  وی رشادت های دلاورمردان دفاع مقدس را سبب آقایی امروز دنیا دانست و اظهار کرد: آن ها رفتند و جان دادند تا ما امروز جان بگیریم و امروز وظیفه سنگینی بر عهده ما است.

  این مسئول بیان داشت: شهدا و رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به وظیفه خود عمل کردند و امروز وظیفه ما ادامه دادن راه آن ها با تفکر بسیجی است.

  یوسف پور با تأکید بر ورود در عرصه های علمی، سازندگی و کار گفت: نباید کسی در این کشور کوتاهی کند و به اندازه ظرفیت خود تلاش کند.

  وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر کار فرهنگی ابراز داشت: نباید به جایگاه ها زیاد توجه کرد، بلکه باید در هر جایگاهی که هستیم تلاش کنیم تا کشور را به اعتلا برسانیم.

  فرماندار محمودآباد در پایان با تأکید بر ضرورت همدلی بین مسئولان شهرستان گفت: در مسائلی همچون بهداشت و درمان، گردشگری، کشاورزی نیازمند تلاش بیشتر هستیم تا شهروندان از عملکرد مسئولان راضی باشند.

  برچسب ها :

  نظرات