آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ , Wednesday 19 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سردار نقدی در کنگره 260 شهیده زن استان اصفهان:

  به صراحت می‌گویم یونیسف یک سازمان صد درصد صهیونیستی است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره ملی شهیده‌ طیبه واعظی و ۲۶۰ شهیده زن استان اصفهان گفت: امروز به یاد اسوه شهیدی جمع شده‌ایم که شاید تصمیم گرفته پس از سال‌ها غربت سری به ما بزند و پیام‌های خود را به نسل امروز منتقل کند.

  نقدی در ادامه سخنان خود افزود: این خواهر شهید پس از سال‌ها گمنامی و غیرت آمده است تا در میان غبار فتنه‌ها و ورای تزویر‌ها و نیرنگ‌ها ما را از گمراهی و انحراف نجات بخشد.

  نقدی با تبیین ویژگی‌های شخصیتی این شهیده جوان اظهار داشت: ویژگی‌های شخصیت بزرگ شهیده واعظی گنجینه‌ای از ذخایر است که سال‌های سال باید از زلال معرفت‌اش نوشید و جان گرفت.

  وی در ادامه با اشاره به هجمه برخی دگراندیشان در خصوص نگاه اسلام به زن و ایجاد محدودیت‌هایی برای حضور اجتماعی زنان مومنه گفت: زنی که برای حرکت تکاملی انسانی‌اش و برای قرب الی الله وارد صحنه اجتماع می‌شود همواره به یاد خداست؛ بنابر این به حجاب و عفاف‌اش نه تنها خدشه‌ای وارد نمی‌شود بلکه حجاب او سرآمد نیز می‌گردد.

  جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در بخش دیگری از سخنان‌اش با اشاره به اهمیت نقش زنان در اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: زنان ایرانی همواره الگوهای موفق تولید اقتصادی بوده‌اند اما غرب تلاش می‌کند خانواده ایرانی مصرف کننده و تنبل بار بیاید تا از این طریق کانون خانواده متلاشی شود.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونق تولیدات خانگی را از ضرورت‌های کشور عنوان و تصریح کرد: باید مانند گذشته هر خانه را به یک کارگاه تولیدی تبدیل کنیم و با این اقدام ضمن بازگرداندن آرامش به کانون خانواده مانع خروج ارز از کشور شویم و جلو واردات بی رویه را بگیریم.

  سردار نقدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث سازش با آمریکا که دوباره از سوی برخی جریانات خاص در کشور مطرح شده است، تاکید کرد: کسانی که دم از سازش می‌زنند عمدتا از طبقات محروم جامعه نیستند، آنها افرادی اشرافی هستند که زندگی‌های مرفهی برای خود رقم زده‌اند.

  وی در این خصوص افزود: اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی‌کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی‌شدند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کندشدن حربه‌های استکبار برای مقابله با جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی تصریح کرد: باوجود این آنها دست از دشمنی برنداشته و شیطان بزرگ هم‌اکنون نیز با ده‌ها اقدام تروریستی و جنایات گوناگون در حال جنگ تمام عیار با ایران اسلامی و جبهه مقاومت می‌باشد.

  وی خطاب به افراد معلوم الحال طرفدار سازش با آمریکا بیان کرد: هیچ انسان با شرافت و انسان با کرامتی حاضر به صلح و سازش با آمریکا نیست.

  سردار نقدی فمنیسم را یکی از دروازه‌های نفوذ استکبار دانسته و گفت: موسسات فمینیستی کارگزار نفوذ، استان اصفهان را نقطه اصلی تحرکات خود قرار داده و گاهی به پشتوانه برخی نهادهای بین‌المللی قصد اجرایی نمودن توطئه‌های خود را دارند که من یقین دارم هیچگاه بانوان اصفهانی نمی‌گذارند این اتفاق صورت بگیرد.

  وی تصریح کرد: من یک بسیجی هستم و به صراحت می گویم یونیسف یک سازمان صد درصد صهیونیستی بوده که ماموریت تخریب، به ابتذال کشاندن و نابودی نسل ها را در جهان بر عهده دارد.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان سخنان خود در اجتماع بانوان اصفهانی تاکید کرد: با شهدای عزیز عهد و پیمان می‌بندیم که تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون دست از مبارزه با استکبار بر نمی‌داریم.

  گفتنی است، شهیده طیبه واعظی بانوی ۲۰ ساله اصفهانی پس از سال‌ها مبارزه چریکی با رژیم منحوس پهلوی در جریان درگیری مسلحانه با ساواک دستگیر و پس از تحمل یک ماه شکنجه سخت، خود، همسر، برادر، خواهر و دختر خاله‌اش همگی به فیض شهادت نائل آمدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات