آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39249
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  فرمانده سپاه کربلای مازندران:

  ایران رتبه نخست صنعت نظامی در غرب آسیا را دارد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محمدحسین بابایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه دستاوردهای بسیج که در مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای حرکت مردم ایران برای دستیابی به استقلال و آزادی با دو نگاه لیبرالی و دینی مواجه بودیم و این نگاه در دوران مشروطیت هم وجود داشت.

  وی با بیان اینکه حرکتی که در مقابل مشروطه ایستاد، نگاه لیبرالی بود، افزود: دولت بازرگان و بنی‌صدر و برخی نگاه‌ها در بعضی دولت‌هایی که تاکنون داشتیم هم از این نگاه پیروی می‌کردند.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تفکر اسلامی، به علم، نگاه اقتدار درونی دارد، گفت: اما لیبرال نگاه وابسته، تفکر ترسو، خود کم‌بین و مصرف‌کننده دارد.

  بابایی با اشاره به اینکه نگاه انقلابی خواستار استحکام درونی نظام و ساخت درونی قدرت است، ادامه داد: امام راحل با زبان ساده به ما فرمودند که باید روی پای خود بایستید.

  وی با بیان اینکه نگاه وابسته لیبرالی ما را از پیکان به پراید می‌رساند در صورتی که نگاه انقلابی، ما را به دستیابی به موشک بالستیک سوق داده است، خاطرنشان کرد: راه چاره ما در مقابل دشمن این است که باور کنیم، دشمن، دشمن است.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه در بین ۱۸۰ کشور جهان در حوزه‌های مختلف علمی از رتبه دوم تا سی و دوم جهان را داریم، اظهار کرد: این در حالی است که بعضی شخصیت‌ها اصرار بر انکار این پیشرفت‌ها دارند.

  این مسئول با بیان اینکه در بین تهاجم رسانه‌ای، بسیج راه خود را به خوبی پیدا کرده است، افزود: اما بعضی‌ها برای ارتباط با آمریکا تلاش بسیاری می‌کنند و دستاوردهای داخلی را نادیده می‌گیرند.

  بابایی با اشاره به اینکه عده‌ای در غبار تمایلات سیاسی و جناحی، اصول مسلم انقلاب را نادیده می‌گیرند، گفت: انتظار این است در چند ماه باقی مانده به انتخابات، خلط مبحث نداشته باشیم، انتخابات موضوعی دیگر و جلوگیری از نفوذ دشمن هم جریان دیگری است.

  وی با بیان اینکه می‌توانیم بدون کمک بیگانگان، به رتبه‌های علمی بالا دست یابیم و نیازهای کشور را تامین کنیم، تصریح کرد: با وجود تحریم‌هایی که داشتیم در صنعت نظامی در غرب آسیا، جمهوری اسلامی ایران حرف نخست را می‌زند.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه امروز تکلیف داریم جنس خارجی خریداری نکنیم مگر اینکه مشابه آن در کشور نباشد، ادامه داد: بعضی از افراد در صنایع به دنبال این هستند که با مونتاژ، مانع تولید در کشور شوند و سیاستمداران باید نقشه این افراد را نقش بر آب کنند.

  این مسئول در پایان گفت: بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی ۸ هزار شغل ایجاد کرده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات