آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 39223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  از مظلومی قهرمانی نخواستم ولی او باید تمام توانش را خرج کند

  افشارزاده:کرار هرچه می‌خواهد بگوید،نمی‌خواهم استقلال وارد حاشیه شود/مظلومی دیگر او را نمی‌خواهد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ بهرام افشارزاده در خصوص اینکه آیا از شرایط بهداد سلیمی پس از عمل جراحی با خبر است یا خیر اظهار داشت: کار بهداد سلیمی بسیار سخت است زیرا بعد از عمل جراحی که انجام داده ولی امیدوار هستیم او بتواند وزنه‌های سنگین را تحمل کند.

  وی افزود: ما حدود ۸ ماه تا المپیک فرصت داریم و امیدوار هستیم سلیمی هر چه سریعتر بهبود پیدا کند و به صحنه‌ها برگردد. عمل جراحی سلیمی بسیار خوب بوده و به همین دلیل ما امیدوار هستیم بهداد هر چه سریعتر به شرایط ایده‌آل‌اش باز‌گردد.

  افشارزاده در خصوص اینکه آیا سرانجام جلسه‌ای با سجادی پیرامون شجاعی برگزار کرد یا خیر گفت: دیروز قصد داشتیم چنین جلسه‌ای را برگزار کنیم ولی به دلیل ترافیک شدید در شهر تهران موفق به انجام این کار نشدیم.

  سرپرست باشگاه استقلال در خصوص فردای دیدار استقلال تهران و نفت تهران گفت: خوشبختانه استقلال این روزها آرامش دارد و تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی برگزار می‌کند.

  وی تأکید کرد: روح همکاری بین جوانان و پیشکسوتان حاکم است و فضا فضای بسیار خوبی است. اینکه استقلال بی‌حاشیه است جای خوشحالی دارد و جا دارد از مظلومی و پورحیدری و تک‌تک بازیکنان تشکر کنم. امیدوارم فردا هم در جام حذفی و لیگ شاهد موفقیت استقلال باشیم.

  افشارزاده در پاسخ به این سؤال که آیا برای این مسابقه فردا پاداشی در نظر گرفته شده یا خیر؟‌ گفت: ما پاداش‌های ویژه‌ای را برای برخی بازی‌ها پیش‌بینی کرده‌ایم. البته امسال فضای پولی در باشگاه استقلال کمتر وجود دارد و بیشتر هدفمان این است آن تعهد پولی که به بازیکنان و مربیان داریم را انجام دهیم.

  سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که شما از فضای خوب باشگاه صحبت کردید اما جاسم کرار ظاهرا تمایلی به ادامه همکاری با استقلال ندارد و مدعی شده دیگر به ایران برنمی‌گردد و در این باره نظرتان چیست؟ تأکید کرد: به نظر من اگر در خصوص کرار حرف نزنیم بهتر است همانطور که بارها گفته‌ام کار کرار با استقلال تمام شده است و دیگر نیازی نیست درباره او جواب بدهیم. کرار هرچه می‌خواهد بگوید. نه من حاضر هستم در مورد او صحبت کنم و نه دیگران چون نمی‌خواهم استقلال وارد حاشیه شود.

  وی تأکید کرد: مدیر برنامه‌های کرار انسانی فهیم است و مطمئن باشید با او به نتیجه خوبی خواهیم رسید. به جای کرار بهتر است راجع‌به ویژگی‌های بازیکنان دیگر صحبت کنم و از رسانه‌ها هم می‌خواهم آنقدر کرار را بزرگ نکنند.

  افشارزاده در پاسخ به این سؤال که آیا مظلومی هنوز کرار را می‌خواهد یا خیر گفت: مظلومی دیگر اصراری به ماندن کرار ندارد. مطمئنا بازیکنان مد نظر او را برای نیم فصل جذب خواهیم کرد. شما ببینید بازیکنان استقلال چگونه زحمت می‌کشند. به نظرم همه چیز پول نیست و بعضی صحنه‌ها همیشه در ذهن افراد باقی می‌ماند. اینکه بازیکنان استقلال چگونه مقابل فولاد باغیرت بازی کردند در ذهن‌ها باقی خواهد ماند.

  سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال در نیم فصل به اردو می‌رود یا خیر گفت: برای نیم فصل برنامه اردویی نداریم ولی برای فروردین ماه برنامه‌ریزی کردیم تا اردویی در کشور سوئد برگزار کنیم. البته هنوز برنامه‌ریزی نهایی نشده است.

  وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا شما صراحتاً از پرویز مظلومی قهرمانی خواسته‌اید،‌ گفت: در هر صورت انتظار هر مدیرعاملی از سرمربی تیم این است که قهرمان شود. ولی به هیچ عنوان نمی‌توان صددرصد روی یک چیز فکر کرد. اگر صددرصد بگویم قهرمانی می‌خواهم اینگونه نیست ولی از مظلومی خواسته‌ایم تا سرحد توان تلاش کند تا استقلال را به جایگاه خوبش برساند.

   

  برچسب ها :

  نظرات