آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ , Wednesday 19 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38980
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  هیچ مسئولی حق استفاده از امکانات دولتی به‌نفع یا علیه کاندیدای انتخاباتی ندارد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا یونسی با اشاره به اینکه بسیج مدرسه عشق خداپرستان است، اظهار کرد: کلاس درس بسیج، معرفت، آزادگی، خداپرستی، جوانمردی، قناعت، پاکی و خداپرستی است.

  وی تصریح کرد: زمانی که خورشید تابناک انقلاب اسلامی از مشرق دنیا سر برافراشت، گویی زلزله‌ای را در دنیایی که سرشار از ناجوانمردی بود و بین دو بلوک شرق و غرب تقسیم شده بود، به‌وجود آورد.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب فرهنگی جهان است، افزود: اکنون نیز طرفداران حریت و آزادگی در سراسر جهان به تأسی از انقلاب اسلامی ما پرچم‌های مبارزه با ظلم را در دست گرفتند.

  وی خاطرنشان کرد: هر چه که از انقلاب اسلامی ایران گذشت بر ارزش و معرفتش افزوده شد و استکبار متوجه شد این نوری که از ایران اسلامی تلالو پیدا کرد روزی شیرازه ظالمان را درهم می‌پیچد.

  یونسی گفت: در تاریخ هیچ کشوری نیست که استکبار با همه توان و امکانات از همه شیوه‌های براندازی بر علیه آنان اقدام کنند و به نتیجه نرسند.

  وی توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران را کودتا ، تحریم و شبیه‌خون‌ فرهنگی نام برد و اذعان کرد: برگزاری باشکوه راهپیمائی ۲۲ بهمن و روز قدس سال جاری نشان داد که دشمنان نتوانستند تاثیری بر انقلاب ما بگذارند.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران ادامه داد: مجاهدان دیپلماتیک ما در نبرد با قدرت‌های جهانی، طرح جدیدی را ابداع کردند و توانستند حق ملت ما را با تدبیر و دور اندیشی در میز مذاکره بگیرند و بسیاری از تحریم‌ها را لغو نمایند.

  این مسئول یادآور شد: در شرایطی که دنیا در حال جنگ و ناامنی است و داعش بلای جان کسانی شده که خودشان آن را خلق کردند، ایران یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است.

  یونسی همچنین با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور از زمان روی‌کارآمدن دولت تدبیر و امید، بیان کرد: در دولت یازدهم شاهد کاهش هزینه سلامت، تثبیت ارزش پول و کنترل تورم در کشور هستیم.

  وی با بیان اینکه همه به این مسئله که شرایط فعلی اقتصادی کشور وضعیت خوبی نیست اذعان دارند، افزود: در این شرایطی که فقط می‌توانیم یک میلیون بشکه نفت با قیمت ۴۰ دلار بفروشیم وضعیت خوبی نیست اما قطعاً در زمانی که برجام به مرحله اجرائی‌شدن برسد وضعیت اقتصادی بهبود می‌یابد.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران همچنین به دو انتخابات پیش‌رو در کشور اشاره و تاکید کرد: تمامی تلاش ما در استانداری مازندران بر این است تا انتخاباتی پرشکوه و با امنیت کامل در استان برگزار و مردم با شرکت حداکثری زیباترین تجلی حضور را رقم بزنند.

  وی با اشاره به اینکه نمی‌گذاریم حتی یک صندوق رأی در استان باطل شود، اضافه کرد: هیچ مسئولی حق استفاده از امکانات و بودجه دولتی را به‌نفع و بر علیه کاندیدایی ندارد.

  برچسب ها :

  نظرات