آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38716
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس:

  پروژه‌های ملی محور هراز متعلق به همه مردم است/ مازندران به سهم خود در بودجه‌ها نرسید

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی امشب در نشست بررسی وضعیت اجرایی پروژه ملی سد هراز که با حضور پنج نماینده مجمع نمایندگان مازندران و مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: نباید به مطالبات مازندران از سوی مسئولان کشوری کمتر توجه شود.

  وی افزود: سد هراز، مترو آمل ـ تهران و چهارخطه کردن هراز به همه مردم مازندران تعلق دارد و همه مسئولان باید پیگیر اجرایی شدن آن باشند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی استان‌ها پیشرفت برخی پروژه‌ها چشمگیر است، بیان کرد: اگر در مازندران روزی به این تفکر رسیدیم که محور هراز و سد مخزنی هراز تنها به آمل تعلق ندارد، موفق بودیم.

  این مسئول با اشاره تلاش‌های بی‌وقفه نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری عملیات سد هراز، تصریح کرد: باید دولت نیز این پروژه‌ها را شهری ندیده و با رویکرد ملی بنگرد.

  فیاضی با بیان اینکه امروزه آب یکی از نیازهای اصلی در مازندران است، اضافه کرد: بدون وجود این نعمت خدادادی رو به سقوط می‌رویم و برای آینده استان در این بخش نگرانیم.

  وی با اعلام حمایت از پروژه‌های ملی در مازندران، خاطرنشان کرد: باید مسئولان برخی اعتبارات غیرضروری را برای پروژه‌های بزرگ اختصاص دهند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم کانال چالوس متوقف شده و اعتبار آن برای پروژه‌ سد هراز اختصاص پیدا کند، یادآور شد: با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد کشور، امیدواریم با همکاری نمایندگان مجلس در مازندران و مسئولان قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) این پروژه در ابتدای سال ۹۷ به بهره‌برداری برسد.

  این مسئول در پایان با اشاره به اینکه مازندران به سهم واقعی خود در بودجه‌های کشوری نرسیده است، گفت: مازندران با وجود گردشگران و مسافران بی‌شمار داخلی متعلق به همه ایران است و سود و بهره‌برداری از سد هراز، چهارخطه کردن محور هراز و خط آهن برقی آمل ـ تهران به همه مردم باز می‌گردد.

   

  برچسب ها :

  نظرات